Jump to content

Каква музика да сложа на ауди s4


pabloescobar6

Recommended Posts

Зравейте колеги на скоро си купих ауди s4 б5 фейслифт ... та така ако може да ми дадете съвет каква музика да сложа че съм с оригилнл радио има и оригинална бас каса но нямам сд чейнджър ... въпроса ми е дали да си копувам някакво cd pioner на пример , да си купя ауди concert с диск , само сд чейнджър , или някакво приспособление от рода на YATOUR или навигация ... изкажете мнение с кое от всичко звука ще е по добър ... целта ми е да е добър звук и да мога да включа или usb или cd ... бюджета ми е не повече от 150 лв 

image.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега карам ауди а2 две години и дълго търсих оригинално радио като твоето. Дори купих две но едното си беше дефектно за 10 лв и не можах да го оправя. Второто уж работи но и то в крайна сметка излезна дефектно. Преди една седмица си взех алпин ут-72бт за 219лв. За сега съм много доволен. има добро качество на звука. Няма сд но затова има блутут за телефон вход за усб. мисля че дисковете вече си заминават от употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да вземеш от изброените и е качествено все ще имаш хубав звук, а това на снимката, ако не ти трябва и работи можеш да ми направиш оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги а ако сложа navi има ли букса за aux usb ili cd към него или трябва да де слага допълнително changer или друго устройство за aux usb ... че не съм мн запознах ? благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.04.2016 г. at 19:57, pabloescobar6 написа:

Колеги а ако сложа navi има ли букса за aux usb ili cd към него или трябва да де слага допълнително changer или друго устройство за aux usb ... че не съм мн запознах ? благодаря

И да има, звук няма да има пак! :)

Ако ще правиш нещо евтино - един Мп3 модул на мястото на касетката. Пасва отлично като място за дислея му.  Звука ще е такъв все едно слушаш същата версия система само, че с чейнджър. Недостатъци - няма да има мултиволан и песни ще се сменят само от ДУ на самия модул.

Това ти е към 50лв. Ако пък искаш пълно управлявани като на чейнджър, но със същия ефект в звука 150-200лв купуваш познати за теб модул.

И която оригинални система да избереш, без преработка ще звучи скапано.

Това не са системи правени да звучат добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...