Jump to content

Audi Concert


MedlinK

Recommended Posts

Здравейте! Опитах се да намеря тема за въпроса ми, но не успях, извинявам се ако се повтаря. Въпроса ми е следния: Имам проблем с увеличаването на звука на Audi Concert и не намирам кой може да го излекува. Мисля да сменя радиото с Audi Concert 2, но не знам дали ще стане просто със просто замяна на радиата. Колата е А6 98 година с BOSE (това е основната причина да питам дали е възможна директна замяна). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиши на колегата bote, тои е твоя човек. Аз имах същия проблем и тои го оправи сега касетофона ми свири на пушка и нямам никакви проблеми. Пиши му смело няма да съжаляваш знае какво прави и е рядко точен и коректен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, MedlinK написа:

Здравейте! Опитах се да намеря тема за въпроса ми, но не успях, извинявам се ако се повтаря. Въпроса ми е следния: Имам проблем с увеличаването на звука на Audi Concert и не намирам кой може да го излекува. Мисля да сменя радиото с Audi Concert 2, но не знам дали ще стане просто със просто замяна на радиата. Колата е А6 98 година с BOSE (това е основната причина да питам дали е възможна директна замяна). 

Ще стане. Тука няма комуникация с колата за да се подкара. Ще имаш най-много код!

Не е проблем да се ремонтира стария, сума за ремонт няма да казвам, малка е, но не оправдава разходите по куриери.
Ако вземеш друг пак ще ги платиш де...
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...