Jump to content

Закупуване на Ауди А4 face


Recommended Posts

И така време е голфа да го оставим в историята. Искам да го заменя с А4 face 1.9 (90-110к.с.) до към 4500. Харесъл съм някои обяви в Пловдив от автокъща Митака, някои колега ако има впечатления и съвети да помага. Дизел не съм карал никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги харесах една а4  1.9 90 от чепинци. Човека по възрастен, каза няма гражданска и не може да пътува с него. Понатегнал турбината за по голям вървеж. Може ли да се разбере, че не съм карал с турбо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип бих те посъветвал да избягваш тия истории с "понатегнатите" турбини, защото не се знае какво е правено и къде ще издумка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска пробвах колата за 90 коня си върви нормално, НО турбинката почва да свири от 900 оборота някъде и вие яко после. Набира нормално. Ще я караме на сервизче за преглед, цената е 3.400 регистрирана. Австриика е и я гледахме с бояджия няма гнилоч. Съвет да ми дадете.

DSC_0193.JPG

DSC_0186.JPG

DSC_0192.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбито много ми хареса на а4. Има място за багаж.  Клубен сервиз някъде да ми кажите,  ако майсторите  ми я препоръчат въпреки забележките,  ако ги има . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е махнат катализатора е нормално турбината да се чува една идея повече. Като гледам ЕГР-а е махнат, така че на 99% и катализатора го няма.

Мисля че 90-те коня са с едномасов маховик, но не съм сигурен, което в даден момент ще ти е от голям плюс. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вакуумното маркуче, което отива към актуатора е в много лошо състояние и може виенето да е от там, ако има пукнатини. Гледам е съединявано и пак мяза на дърпана баница. Добре е ако я купиш да ги смениш всички маркучета - не са скъпи.




 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам някои, които е спец от Вас по дизелите, в четвътак, петък  да го взема с мене и да отидем да го огледаме. Просто да ми кажи има ли смисъл, ако се наложи ремонтиране. Естествено ще се реванширам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такова чудо не бях виждал колеги. Разбрахме се за 9 часа днес да дойде до сервиза в Чепинци на околовръстното за оглед,  чакам чакам и не дойде тоо негодник. Даже и не исках да му званя по телефона. Смятайте каква бангия беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...