Jump to content

Включване на малката перка // а4 Б6


smilner

Recommended Posts

При подаване на контакт ми се включва малката перка без значение дали е карана скоро или не. Не е пуснато нито парно, нито климатик. Не разбирам много, но ми се струва,че това не е нормално. Някой има ли идея какво е ? Забелязвам, че от известно време се забавя да угасне лампата на подгревните свещи, но си мисля,че не би трябвало да има връзка м/у двете, това по-скоро би трябвало да е знак , че някоя от свещите си заминава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има връзка колега...и то голяма. Най-вероятно ти е прецакан датчика за температура на охлаждащата течност. Ако се вържеш на Вагком ще ти изпише g62 проблем :)! Той е две термосъпротивления в един корпус. Едното е за показание на таблото, а другото го чете компа. При теб прекъсва това към компа...и на таблото си ти показва нормално. Като даде грешно показание тоя датчик ти включва подрев и в сред лято(заради което ще ти изгорят подгревните свещи) и ти включва и електрическия вентилатор, без да е нужно. Сменяй го овреме тоз датчик, намира се зад двигателя зад ЕГР преди маската. Свали въздуховодите и филтъра мисля и ще го видиш (G62).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...