Jump to content

ААТ Гасне в движение и не пали


audisto

Recommended Posts

Здравейте,колата гасне когато си иска в движение на място по инерция няма значение,и като изгасне въртя ключа и нищо не се случва,дори и стартера не върти,като постои малко и пали без проблем това може да го направи няколко пъти за един час,а може и една седмица да няма проблем.
Досега са проверени реле на ЕКУ,клеморед ,маси,и всички врузки около релета и бушони,ако имате мнения давайте

 

p.p. Audi 2.5 TDI 115ps 1994 limozine

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При опит за палене чуваш ли шалтера на стартера да щрака?Ако да проблема е в стартера, ако НЕ мериш на кабела(тънкия) на шалтера дали има + при опит за палене. Ако има значи шалтера е проблема или връзката на това кабелче е слаба. Ако няма 12В тръгваш на зад клеморед, реле (ако изобщо има).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-старите коли стартера не е зависим от ЕКУ-то (при тази кола дали е така НЕ знам) щом и той не върти ме навежда на мисълта, че проблема  е в лоши връзки. Тези коли имат много букси маси, релета, модули и предпазители на много места. Лошото е че свестни подробни ел. схеми за тях няма или поне аз за толкова години не съм намирал.
Аз бих разгледал буксата на клемореда, някой от кабелите остава без захранване и после кабела има шанс да те заведе при проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...