Jump to content

Питане относно спойлер за 5-тата врата


POPCORN

Recommended Posts

Здравейте. Решил съм да си слагам такъв спойлер.Колата ми е Sportback . От етката гледам, че има два варянта. За кола с 2 врати и за кола с 4 . Значи моя номер би трябвало да е 8P4 827 933 GRU . В ибей намерих обява , но номера е 8P4827933AGRU . Има едно А в повече. Каква е разликата? Някакво подобрение ли е,че е с А? Мерси предварително за инфото и помощта :) 

spoilerFbfnqln.jpg

spoiler19Aoxqqv.jpg

Редактирано от POPCORN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви и на двамата.А като си поръчвам попринцип чисто нов такъв спойлер не идва със стопчето на него нали?трябва допълнително да си го купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Този няма стоп така ли?Къде в етката да гледам за номер със стоп?Определено със стоп по ме кефи :)Все пак колата си е предвидена със стоп :) Kaто гледам в ибей под тоя номер, тия където са се продавали всичките са имали място за стоп :)

Редактирано от POPCORN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо така се получава?Смисъл стопа пише,че е за кола с четири врати пък стопа трявба да е от кола с три врати ?:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледа ли спойлерът на @iko 1. Спойлерът е с оригинален трети стоп от тривратка. И аз преди година като се бях разтърсил за спойлер, забелязах това. Като схигна в офиса ще проверя по ETKA, при различните ревизии как стоят нещата. Но при първа ревизия (без индекс), на 100% се сменя и третия стоп.

 

P.S

Знам че ти е нов и още не ти се разделя с него :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички спойлери са с интегриран стоп. Той обаче рядко върви към самия спойлер.

Заивиси и от псойлера, който искаш да слагаш, като гледам си се насочил към S-line спойлер. Твоят няма да ти свърши работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ясно.Язък.Купих си го преди 1 месец нов оригинален :) Ще трябва да го шитна на някои и да си взема друг :hilezh: Иначе аз не държа толкова да е S-line . Просто като влезна в програмата и като дам 2008 година ми излиза това :)Също така искам да е оригинален, а в ибей рядко се продават оригинални :) Поне като търся последно време съм попаднал на 1-2 обяви еддиният ми иска 100 лв за доставка :) Вашите спойлери на фейслифта такива ли са S-line ?

Редактирано от POPCORN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш S-line пакет са логично S-line :D

Ако нямаш S-line пакет - няма спойлер.

Ако имаш S3 е друг....

Ако имаш RS 3 ... съвсем друг :D

 

Горните 4 важат и за преди, и за след фейслифт :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има логика :hilezh: Е щом го дават този, този ще си взема.Въпроса е после да видя какъв стоп трябва да взема.Дали от триврата или четириврати .Гледам в същата година си има отделно стоп за спойлер и без спойлер :)Би трябвало да е този , който е за спойлер :) Но това ще го разучавам по-натам като дойде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Независимо от това спойлер с какъв индекс избереш и дали е от RS или от S-line, ако е оригинален на 100% трябва да смениш третия стоп със такъв от тривратка.

В момента ти подготвям разбивка на оригиналните спойлери по номера. Имай малко търпение. :) 

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам от ЕТКА-та. Няма значение дали колата е фейслифт или не е. Спойлерите са едни и същи и промените по тях са по ревизии, а не по МоделГодина. Петата врата е еднаква при 8РА. Ето какво дава ЕТКА за ревизиите при S-line:

 

Screen_Shot912.png

 

В момента, ако отидеш в представителството, ще ти продадат спойлер с индекс D

Всички ревизии (разбирай индекси) са с трети стоп от тривратия ни събрат.

 

8P4 827 933:

Screen_Shot905.png

Screen_Shot906.png

 

8P4 827 933 A:

Screen_Shot910.png

Screen_Shot911.png

 

8P4 827 933 D:

 Screen_Shot907.png

Screen_Shot909.png

 

 

 

На мен обаче, доста повече ми допада спойлерът от RS. Цената му е по-солена, но и изглежда по-спортно.

 

Screen_Shot915.png

 

8P4 827 933 B:

Screen_Shot917.png

 

Screen_Shot916.png

 

Screen_Shot918.png

 

 

 

На който и спойлер да се спреш, ще ти трябва и нов трети стоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, ще трябва да се взима нов стоп.Това да е кахъра :) Значи няма проблем , да си взема тоя спойлер , който съм си харесал с индекс А?Ще ми стане без проблем, трябва само да си взема трети стоп от триврато Ауди А3 .Правилно ли съм разбрал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:

 

И ще се наложи и две буксички с пиновете да си купиш (както обикновено при ретрофитите при теб :hilezh:). Е, може и да удължиме кабелът. Ще го решаваме на място.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам . Ти разбираш електриките ти казваш :) Знаеш,че искам всичко да стане оригинално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще допълня темата. Излезна ми и оригинален retrofit kit на Audi, който е за Sportback. Значително по-евтин е от S-line спойлера. Номерът на кита е 8P9 071 640 9AX.

 

Screen_Shot920.png

 

Отличава се от S-ковия по по-заоблените си форми и по това, че си остава фабричния трети стоп. Ето и снимка:

 

Screen_Shot919.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз по картинките не мога да намеря разлика между А и Д ? Някой по нати с тия неща може ли да каже ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визуално, не би трябвало да има. Това е като да търсиш визуалната разлика между твоя фар с индекс А и индекс К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...