Jump to content

проблем с паленето


justm3

Recommended Posts

Здравейте ...днес ми се появи следния проблем както до сега всичко си е било наред с паленето и си палеше днес колата изведнъж я оставям за 30 м ...и после не иска да пали слагам ключа всичко светва лампи и накрая не иска да запали така няколко пъти от 7-8 път запали и сега като се пребрах пак не иска ....от какво може да е проблема ..колата е ауди а4 б6 1,9 тди 130 коня...ако някой има идея какво е нека сподели ,ще съм му много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не си прегледал обстойно темите тук :hilezh:
Понеже при мен преди време се беше случило същото /колата ми е В7 2,5 TDI 163к/ и го реших с подмяна на включвателя на стартера.
Ето в тази тема колега беше с подобен проблем. Разгледай я и ти препоръчвам смяна на включвател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато питаш нещо и ти отговорят, бъди така добър да споделиш решил ли си проблема!!!
Има може би и други колеги със същият проблем и биха искали да се насочат, или най-малко да прочетат. Нали затова е този форум, а не егоистично да питаме за нашите проблеми, без да ни интересува да споделяме решенията им. Явно питането ти е било еднопосочно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не е било еднопосочно не съм намерил решение на въпроса разглобявах стартера единия по дълъг болт не бяха го завъртели както трябва и майстора казва че е  усукал бобината (шалтера мисля че се казва) , нои това не помогна изглежда ...все още си ми прави проблема от тогава 2 пъти се е случвало така да не върти и не мога да го хванем проблема то като отида при майстора всичко си е наред издържи 40-50 паления и пак го направи не знам как ше са оправят нещата накрая май стартер ще се копува ...и съжалявам че не съм споделил ,но просто нямам решение на проблема ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...