Jump to content

Радио - интересно подобрение


СИБ

Recommended Posts

Извинявам се, че публикувах тук въпроса си ......по късно видях че има отделна тема - Техника / Електроника/ Car audio

и моля админа да я премести където и е мястото.

 

Преди 6 часа, tufata написа:

Какво искаш да направиш точно?

Нека не коментираме другия форум, където хората си нямат представа от електроника!

 

Ами, хареса ми идеята да си остана със старото радио, но да имам възможност да слушам музика от флашката и разбира се блутут за телефона. Ако имате идея как да стане това по различен начин.....за мен е страшно интересно, надявам се и други колеги да се възползват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има няколко начина.

Кажи точно с какво радио си.

Едното е с емулатор както е описал колегата bsdnikolov, да изкараш аукс, от който да подаваш само сигнал.

Другият начин който аз правя понеже за мене поне е по рационален е вграждането на мп3 плеър на мястото на касетката като там имаш дисплей за мп3-то а команди се подават само от ДУ.

И в двата случая мултиволана не може да сменя песни, а само усилване.

Ако все пак държиш да сменяш от там, както и да ти излизат с номера на същият дисплей на радиото, то тогава ти трябва т.н. дигитален чейнджър, но е не оправдаван финансово, цената му е около 200лв. Тогава си става като с цд чейнджър всичко, но както казах, не оправдано. Оригиналните радиа свирят супер зле, а за един вид да дадеш 200лв...по добре нов плеър, който ще е класи над това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.08.2016 г. at 8:00, congo написа:

 

Туфа, последно когато проверих псуваше по дистанционните а тук го предлагаш като по-добър вариант даже ;)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз псувам по много неща. То ДУ ако ме дразни, смятай какво е по другите не качества на даден уред.

Няма как за 20лв модул да направят хубаво ДУ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...