Jump to content

Ani85

Recommended Posts

Колеги, трябва ми спешно кабела с буксите за Айбиеса. Само незнам дали е цял кабел, или са два отделни. Единия край на кабела влиза горе в модула на Айбиеса,а другия край отива зад предна лява гума.Края който е зад гумата е с една малка буксичка с две крачета ако не се лъжа, а на другия край който отива горе в модула е пинова голяма букса. Помагайте колеги, проблема ми е че някое пинче не ми дава хубав контакт и ми светва Айбиеса някой път. Не е винаги но го прави често. Мислехме че ми е отишъл моя модул, но се оказа че си ми работи моя. Смених и датчика на Айбиеса, но и това не е проблема. Оказа се че буксата която влиза в модула ми прави парчета. Някой път като я извадим и я наместим както трябва няма проблеми, но след около десетина дена и пак ми светва. И така няколко пъти. Даже сме я пръскали и с контактен спрей, но същата работа. Кара 10-15 дена и пак светва. На диагностиката си излиза че няма връзка с преден ляв. Като разместим буксата, изтриваме грешката,но като светне пак след време пак я показва същата грешка. А иначе когато не свети Айбиеса, не я показва тази грешка. За това ви моля за помощ. От къде да си го купя този кабел, и дали е цял. Модулът си ми работи, сложихме нов датчик, искам да си сменя и кабела с буксите, защото това излиза че прави белята. Благодаря ви предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...