Jump to content

Viktor D3

Recommended Posts

Здравейте колеги  на скоро си взех ауди а 8 д3 4.0 тди .... имам доста питания и ще съм ви благодарен ако някой има отговори на питанията ми ... 

1 как мога да сменя езика на монитора щот е на немски и се получава доста тъпа работа не го разбирам 

2 след като сменя менюто езика по точно къде трябва да влезна за управление на лифта ... че имам няква жълта кола на таблото със стрелки и задницата на колата е леко виснала ... и още мн други въпроси но наа този етап ако мога да намеря отговор на тези ще съм мн благодарен ...

Благодаря предварително за разбирането и отделеното внимание на моят проблем .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом ти свети тая лампа, значи най-вероятно имаш проблем в системата

при мен беше спукана възглавница и теч

за езика, лесно е:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колега за въздуха ще е закарам за диагностика а това за езика до колко виждам натиска радио после настройки горно дясно копче до главния бутон и излиза нали така 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

не най-вероятно, а със сигурност. най-вероятно е спукана възглавница и "издумкал" компресор като следствие - дано не съм лош пророк за последното. когато имаш пробив в системата, компресорът се пробва да оправи нещата, като създава налягане. от прекомерната работа обаче, той загрява, после релето, което го изключва и защитава, си заминава и компресорът прегрява. трябва да се реагира бързо след установяване на проблема, за да се предпази компресорът. поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...