Jump to content

Ауди Купе 2.3 20v


PaVLoFff

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я кой се обади! 5-ак с турбо брато това му е майката!

Василе като си готов с твоята те чакам да ми опознаеш задния номер пак има перка в играта :hilezh: :hilezh:

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комп има със сигурност. Просто нема 7А без такъв. Грешките да казва и ако у Софето да го водя да му ги чистят. Хихи без заяждане ама как разбра че е 170 к.с.??? Щото по-късната версия е 167к.с. Не че ще усетиш разликата от 3 магарета :hilezh:

Имам си калкулатор. 125 кв е машината !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам я от 3 години почти.Ще имаш проблем с паленето и тоците, евентуално. Не е зле да си видиш зъбното колело на делкото, защото то се чупи и го разбилаш чак като изгаснеш някъде.С какво окачване си и каква ти е спирачната система?По-принцип са здрави от към окачване.Не е зле да погледнеш и тампони на предницата, както и кормилна рейка.Имаш ли борд-компютър?Ако е да не е зле да я закараш да ти го нулират и изчистят грешките и не се лъжи да си го нулираш сам с въртенето на ключа и някакви такива тъпотии. Лостчето за фаровете също се разваля често :hilezh:, но решението е ново или просто го сменяш с по-нов модел.Ако чуваш едно прещракване при тръгване това висящ лагер.Общо взето поддръжката и е доста скъпичка.Има доста неща но сега не мога да се сетя.Ако се сетиш нещо конкретно, питай.Винаги съм насреща!

Правилно:hilezh:) На 5-6 пъти веднъж не пали.. бутавела 1-2 метра и ..ти си :hilezh: Това за окачването.. не знам . не съм се навирал отдоле. , но рейката се обажда .. ама слабо.Борд компютър нямам, но забелязах , Че ламбдата ми е отрязана отдолу !?!?!! защо ли ? ако не е работила защо просто не са я оставили така ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторе 7А с ламбда контрол! И такъв ли има бре?

Мисля че само Италианките са без ламбда

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компа както казах колега е ХИТАЧИ!!! А некакъв скапан бош :hilezh: на всички мотори дето съм се сблъсквал досега от модификацийте 7А , NM са все без ламбда сонда. Включително и моя. Като го разглобявахме никъде не видех такова чудо. С още два три такива съм се сблъсквал все нямат ламбда контрол! Само че както казва Lampard може нещо да съм пропуснал. Бих искал да поогледам колата ти като идваш некога на среща ако може!???

Разбира се ... но трудно ще дойда :hilezh: но все пак има някъква надежда :hilezh:)

7a последно 2.3 ли е или 2.0?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно. Щом мотора ти е 7А просто не може да е 2.0 . Такъв е "италианския" мотор NM :hilezh:

То и аз така си мислих ама да питам... :unsure: 170 коня ли е 2.3 с винтилираната глава ?

То и аз така си мислих ама да питам... :unsure: 170 коня ли е 2.3 с винтилираната глава ?

че и 900 кила маса на автомобила (де да беше толкова ..нямаше да имам равен ) кефи :hilezh:

Такъв е "италианския" мотор NM ...... той пак е 5-ак нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, за 7A не знам. него не съм го виждал на живо, а само в autodata, но може ли някой да ми намери нещо за 7X. свален е от S2-ка, произведена някъде м/у 92-ра 94-та г. двигателят е пълна механична БЕЗ КОМП. едни ми твърдят че е бил 186кс. а други че е 211кс. двигателя е рядка плетка и го няма в серийните каталози. няма турбо, 20 клапана, два разпределителни вала (на ангренажа излиза едно колело, двата вала са свързани в главата с верига) естествено 5-ак 2,3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля .. днеска ходихме на гонки в Добрич и съм много доволен от тая машина.. още на старта се изстрелвам с 1-2 коли пред всяка една кола(ако мога да тръгна разбира се) Голф 2.0 16 пада на 200 метра още с 3 коли. Исках еи така да споделя с вас понеже ми е много гот.. апък и другите хора започнаха да ме разпитват това онова.. и са много доволни как върви . Яка машина ще излезе. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така..Вече ми е ясно ,че си имам ламбда контрол . Някой може ли да ми отговори защо самата сонда е прекъсната отдоле? ако е свършила защо просто не са я оставили така ?? идеята е да знам дали да се пробвам да я връзвам и дали може да ми направи някаква мизерийка ?!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даммм тва на снимката си е атмосферен 5-ак. Ма предната броня и фаровете май не са от тая кола. Така ли я взе???

да , но поради простата причина ,че това все пак е 90-ка , а предния капак е сменян(няма 90-ка стандрат с Б4 капак) и при това положение фаровете се скриват отдолу, поне аз така си мисля ,понеже са малко по издължени . а доколкото за бронята имам си от S2 и мисля да тура нея (на Снимката) след малко доработка по нея. Между другото това ауди от тая снимка е 2.3 NG и вече се продава :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да , но поради простата причина ,че това все пак е 90-ка

Tова все пак си е Coupe и само Coupe никаква 90-ка не е.

90 1.8 (112KM)

90 2.0 (115KM)

90 2.0 20V (160KM)

90 2.2 (136KM)

90 2.3 (133/136KM)

90 2.3 20V (167/170KM)

90 1.6TD (80KM)

90 quattro 2.0 20V (160KM)

90 quattro 2.2 (136KM)

90 quattro 2.3 (133/136KM)

90 quattro 2.3 20V (167/170KM)

Някъде да пише Audi 90 Coupe?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че в КАТ са неграмотници не означава, че има такова Ауди.

Да не забравяме все пак ,че през 89-та едва ли и хората от Ауди са си мислили за Б4 :hilezh: Т.е подмяната на предницата е очевадна , а и от там идва и подмяната на фаровете по обясними причини(лично мое мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано останеш доволен от колата.Леко и безаварийно каране.Ако има проблем се обаждай.Сргурно доста ще мога да ти бъда полезна ако се наложи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано останеш доволен от колата.Леко и безаварийно каране.Ако има проблем се обаждай.Сргурно доста ще мога да ти бъда полезна ако се наложи!

Дано!! Благодаря ти , радвам се че си готова да ми помогнеш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...