Jump to content

Проблем със Стрелката на бензиномера


andrei_S40

Recommended Posts

Колеги, тази сутрин, при попадане в големите задръствания на два пъти волтажа на акумулатора на колата спадна...така спадна, че светнаха DSP/ЕSP, спирачки, ръчна спирачка,  колата зареди малко акумулатора и нещата се стабилизираха и вече нямаше грешки, но това се повтори, при което стрелката за бензиномера, спадна плътно в червеното / на най-ниската точка на резервата /, а стрелката з на скопростомера ,,играеше" нестабилно нагоре-надолу...Акумулаторът пак се зареди, но стрелката на показанието на горивото не помръдна. Въпреки че имам над 15 литра бензин, ми отчита че нямам гориво - оставащи 0 км...

какво да правя? Много неприятна е тази ситуация

Спрях колата, изчаках малко, отново я припалих, но стрелката не мърда и не мърда от най-ниска точка??? дайте съвет??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андрей пак си изпаднал в паника от някаква тъпотия. Нищо няма да стане, няма да умреш. Иди зареди колата до горе, ще се оправи. Най-много да ти се е преебал датчика за горивото, който се сменя. Не е болка за умиране, спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчика се сменя гадну, маха се задната седалка отвива се един капак и вътре е начукан в резервоара, ЕТКА нямам, ама ще ти пратя телефона на майстор, който ми прави колата вече и който няма да ти я осере гарантирано, че Мишо забрави да се върне в България нещо :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...