Jump to content

Нямам парно след смяна на водна помпа (TDI)


cytric

Recommended Posts

Здавейте, колеги.

Смених водната помпа и ми изчезна парното.Втори ден се мъча с колата, но напредъка е малък.След смяната налях антифриз, всички маркучи се стоплят, колата си загрява нормално до 90°, но парното не идва.Странното е, че когато натисна бутона ECON започва да духа топло, но още щом включа на AUTO режим постепенно започва да изстива, и накрая духа хладно, почти студено.

Ще се радвам да споделите мнения къде може да е проблема и препоръки, как да го остраня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При загряла кола няма значение дали е натиснат или не бутона, трябва да си духа топло, нали затова е климатроник. Предполагам, че е проблем с клапите, но не мога да дам повече информация от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде във форума имаше тема, в която пишеше, че бутона ECON, не трябва да се натиска, защото се развалял компресора на климатика, и аз винаги го използвам на AUTO режим, като само регулирам градусите.Както и да е, явно не е добре обезвъздушена, или поне така си мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Духа топло без значение дали е натиснат Econ. Само че при мен като е включен се изпотяват джамците :D Спра ли го се изсушават почти веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...