Jump to content

Мотор за автоматично затваряне на багажник A8/S8 D3 2007


Milen Doichev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Къде да търся мотора за автоматичното затваряне на багажника да става за S8 D3 2007 год?

Поръчах един втора употреба и той не работеше.....

За нов ми казват безбожни пари, а и не го намирам от къде да купя.

Някой колега да ме насочи, ако може.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказва да затваря моя.

Дали може да се отремонтира нещо...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Моят започна да затваря при падането на температурите, преди това в жегите не искаше ако не го подбутна леко.

Твоя чува ли се да бръмчи или изобщо няма никой?

Тва намазване в клипа по форумите казват, че върши работа за доста време. Ползват неква паста за запояване, колофон...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря мн колега, ще го пробвам и ще пиша какво е станало, само тая паста да намеря от къде да я купя....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm: мерси мн

Сега пък не иска да отваря, тръгва до някъде и край иначе се чува, че работи машинката.......

луда работа......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега при мен и на затваряне и на отваряне ако не му помогна малко не иска.Решил съм си сега или да купя една нова машинка от ебей или да поправя моята.Та въпроса ми е къде се маже с тая паста която е спомената по горе в темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мазах струвах, при мен не стана :nixweiss:

Ще търся да я отремонтира някой...който е наясно с тия неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с кво мазА и там дето е в клипа ли мазА?

щото ако си намазал с нещо, дето ше "смаже", нищо няма да стане....там целта е обратното, да има по-добър контакт между повърхностите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност за целта се ползва колофон, може да се намери в музикалните магазини, стрива се на прах, прави се на каша със спирт(желателно чист) и се маже, а пастата в клипа е с основна съставка колофон, затова върши работата на "феродо", но има и други флюсове, които са със съвсем други съставки и не стават.

Друго което може да се ползва, е някой от вариантите за "treadlocker" на локтайт(например), паста за "заключване" на резбови съединения, също се маже, основната и съставка е захарта, действа също като колофона.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
На 21.12.2016 г. at 11:42, Milen Doichev написа:

Колеги мазах струвах, при мен не стана :nixweiss:

Ще търся да я отремонтира някой...който е наясно с тия неща!

Това което маже на клипа играе роля на съединител но преди да го нацапаш първо виж номера на мотора ако е до 2007 е само номер защото фейсовите са със след номера " H " ( hardened - усилен ) мотор както е показано и на клипа, а те имат нещо като феродо залепено на диска. В моя случай беше точно така и след като му сложих колофон забуксува още повече. Чакам да спрат дъждовете за да го сваля отново и да го изчистя. Този път мисля с някакъв Brake Cleaner да го измия и да видим какво ще излезе. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...