Jump to content

Ауди А3 8P никакъв ток до километража


Audi A3 Sportback

Recommended Posts

Здравейте,бих искал да попитам възможно ли е всичките проблеми да идват от алармата на аудито,при положение,че зад десния калник има алуминиева кутия,а в нея няма нищо,а имам кабел които е свободен и мисля,че мястото му е точно за там.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не може (освен ако в колата няма неоригинална такава). Казах ти, започваш с модул Central electric, след това с модул Steering wheel, после с CAN Gateway и с таблото. Имаш ли тези модули навързани един към друг и захранени (даже и на бюро, не е нужно да са в колата), можеш да дадеш на контакт таблото!!! 

Ако жичкаджията ти сам не се е ориентирал към прегледа им, смени то (не струва)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали си инсталирал правилната версия на програмата....да съвпада с тази която подържа кабела.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи "не може да отвори". Не се отваря програмата или не можеш да се свържеш с колата. Ако е вророто (нямаш връзка с колата), то ми се струва нормално, предвид че и контакт не можеш да дадеш. Казах ти и по-горе, провери захранването на CAN gateway модула, на Central electric модула и на Steering wheel модула. 

 

P.S.

Така като гледам, ще ми платиш някоя събота нафтата до Ловеч и ще дойда лично да ти подкарам прословутия контакт (и не само него).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си гж купил от Склад66 им се обади да те съпортнат. Нещо не правиш като хората. Я направи уднж видео и го постни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вече ми писна с тези диагностики и обмислям варианта да направя новогодишен подарък двете аудита на мой приятел който има автоморга.Той ще се зарадва а аз ще се отърва от тези "автомобили''. След нова година ще ходя да гледам едно Audi S3 8P DSG за съпругата ми,че най-накрая ще ме изгони от вкъщи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много внимавай с S3-ките. На почти всички вече им е взета душата от настъпване. Преди няколко месеца имаше тема на колега, купил си S3 DSG. По спомени за 1 месец беше дал над 7 хиляди за ремонти. Потърси я темата и виж в какво приключение може да се вкараш. Просто информативно я прочети.

 

А на тази прословута ударена А3, само електрониката ли ти остана да оправиш?

 

P.S.

А А5-цата направо я давай в моргата. Щом цялата е била под вода, цялата и електроника е за боклука. Каквото сега още работи, след време ще почне да дава ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок.Ще я проверя  s-тройката.

На а3 и остана само електрониката.Обадих се на човека от склад 66 и той ми каза какво да отварям,но явно аз съм много бос в тази сфера.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Audi A3 Sportback написа:

На а3 и остана само електрониката.

И ще я пращаш в морга?!? Ти ме кефиш!!! Ако не ти се занимава с нея вече, може да споделиш цена. Аз ще си я оправя :hilezh:(всички тук знаят, че точно в модулите ми е силата). А пък ако искаш помощ, написах ти и по-горе, че може някоя събота да се разходя до Ловеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12/29/2016 at 14:52, bsdnikolov написа:

Така като гледам, ще ми платиш някоя събота нафтата до Ловеч и ще дойда лично да ти подкарам прословутия контакт (и не само него).

Незнам защо не се възползваш от предложението и ако Николов неможе да я подкара тогава мисли за морги и S3ки.

Сложи някой снимка да видим колите.

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте.Не съм писал доста дни във форума.Запалихме аудито за две минути.Дойде човек закачи го и го запали.Супер.Междувременно купих и друго ауди за съпругата ми,че ми наду главата за кола.Купих и Ауди S3 Sportback автомат 2009 година на 135000 километра.Страшен автомобил е и на мен много ми хареса и направо и го взех.Немога да я стигна А5 2.0 TFSI.Супер съм доволен,че и купих този автомобил,а и тя е на седмото небе от щастие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...