Jump to content

Recommended Posts

Призиви и отзиви от България.Защото от чужбина има само призиви.Пишете всичко което сте чули и знаете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвременните масла нямат АБСОЛЮТНО никаква нужда от добавки - те самите са бъкани с такива. Просто си купуваш качествено масло. Кастрол, Тотал, Мобил и т.н на практика няма особена разлика между водещите десетина фирми...

Иначе за тези масла, за които питаш - пълна мъгла!!!! :unsure::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е говорено и казано за тях. Щом са измислени добавки за масла,бензин и т.н. защо да не се възползваме? Аз съм за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добавка само в нафтата !!!

Абе, Кире! Човече, откъде да взема да си купя тоя Кастрол ТДА?! Днес спрях на 5 различни бензиностанции и никъде нема! В теб ми е надеждата! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метро :bia: Споменах ти, ама явно не си ме чул...:D

Има я и на Литекс на Подуяне :respekt:

:respekt: Типично за мен! Като дигна приоритета на някоя задача и всички други забиват! :hilezh: Демек - Когато пия и ям съм глух и ням! :D Иначе намерих на една Петролска бензиностанция. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Съвременните масла нямат АБСОЛЮТНО никаква нужда от добавки - те самите са бъкани с такива. Просто си купуваш качествено масло. Кастрол, Тотал, Мобил и т.н на практика няма особена разлика между водещите десетина фирми...

Абсолютно точно! Първоначално добавките са създадени за да можеш да се прибереш с автомобила у дома.След това разни ментраджийски фирми се опитват с цената на голяма невярна реклама да ги популяризират.Има руски сайт в който всичко това експериментално е доказано.Ако например ти почистят дюзата на инжекциона ти измиват и цилиндрите което увеличава износването и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно! Първоначално добавките са създадени за да можеш да се прибереш с автомобила у дома.След това разни ментраджийски фирми се опитват с цената на голяма невярна реклама да ги популяризират.Има руски сайт в който всичко това експериментално е доказано.Ако например ти почистят дюзата на инжекциона ти измиват и цилиндрите което увеличава износването и т.н.

Взехте ми думите от устата.Абсолютно съм съгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абсолютно точно! Първоначално добавките са създадени за да можеш да се прибереш с автомобила у дома.След това разни ментраджийски фирми се опитват с цената на голяма невярна реклама да ги популяризират.Има руски сайт в който всичко това експериментално е доказано.Ако например ти почистят дюзата на инжекциона ти измиват и цилиндрите което увеличава износването и т.н.

МММда Русия е велика и особенно руските сайтове,

що не си купиш руска кола :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...