Jump to content

А8 4.2 проблем с акумолатора


Ivaylo1313

Recommended Posts

Здравейте. Преди известно време започна много рязко да ми пада акумолатора но не винаги има периоди когато по 3 4 дни не пада и други когато след 2 часа не мога да запаля. Купих си нов акумолатор и пак имам същия проблем.

Забелязах че когато тръгна да давам ток още като допра клемите и колата започва да се вдига. Да не е от окачването

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се направят настройки или както му казват, да се "обучи" новият акумулатор (или по-скоро колата??), в противен случай проблемите ще си останат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същият проблем. Любопитно ми е да разбера кое го е провокирало, след като не съм сменял акумулаторът с нов. Просто се качих в колата през един слънчев ден и проблемите започнаха. Energy at limit и другите му там закачки по сценарий. 

 

Опитах да го обуча с VCDS-a обаче в падащото меню не присъстваше Varta, а и на самия него няма въпросния сериен номер и се отказах... Как се процедира в такива случаи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълняваш тази процедура http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Battery_Replacement

За моята използвах този сериен номер Varta Silver 110Ah: 000915105DL VA0 39020550B5 и стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...