Jump to content

Ремък на Ауди А4


SvetBG

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да ви попитам, ако си купувам Ауди А4, 97 година края, уж нов внос, какво трябва да сменя със сугурност и долу горе колко ще ми струва това.

Примерно чух, че за да сменя ремъка, ще ми струва 800 лева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако споменеш с какъв двигател е, може и да получиш точен отговор...Иначе според зависи, може и доста повече, може и доста по-малко да струва. В зависимост от мотора и къде ще правиш процедурата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако споменеш с какъв двигател е, може и да получиш точен отговор...Иначе според зависи, може и доста повече, може и доста по-малко да струва. В зависимост от мотора и къде ще правиш процедурата. :)

1.9 TDI

Значи ако правилно съм разбрал, почти сигурно трябва да платя минимум 800 лева след покупката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

800лв. си е доста оптимистично, освен ако не я вземаш от познат и не й знаеш всичките болки. 2000 е малко по-реално, за да караш кола, на която не й потропва вечно някой носач, не й работи баш турбото, пушляви съответно, гумите са й изтъркани и неща от сорта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вие съвсем го уплашихте, той ще я вземе за 7хилки, ние го стрескаме, че веднага ще налее още 3...

Не бой се пич, сменяй маслото, ангренаж и ролка, а това къде трака и блъска ще оправяш като посъбереш някой лев. Дотогава карай кротко и само по асфалт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вие съвсем го уплашихте, той ще я вземе за 7хилки, ние го стрескаме, че веднага ще налее още 3...

Не бой се пич, сменяй маслото, ангренаж и ролка, а това къде трака и блъска ще оправяш като посъбереш някой лев. Дотогава карай кротко и само по асфалт!

Това колко ще излезе долу-горе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...