Jump to content

Автоматика свети на всяка предавка.


Ubuntu

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

имам едно питане. От скоро колата на жена ми (A3 8l 2000 1.9TDI 110,  автомат) след като загрее, на таблото започва да свети всеедно е на всички предавки. Разлика не се забелязва. Само дразни лампата на таблото..

 

С вагком-а нищо не излиза. Маслото на автомата не е сменяно.. поне от мен. За предишния собственик немога да кажа. Колата я имаме сравнително от скоро.

 

Ако някой от вас се е сблъсквал с подобно нещо, ще съм благодарен да сподели инфо.

 

IMG_2962.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светва така, когато електрониката отчете проблем. Вижте защо няма записани грешки, а на дисплея индикира проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен светна така първия път, като пипахме колата, ако се сещаш, обаче после го оправи или се оправи само, не знам :) дали не бяхме откачили клемите на акумулатора за малко, вече не си спомням.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 minutes ago, bsdnikolov said:

Светва така, когато електрониката отчете проблем. Вижте защо няма записани грешки, а на дисплея индикира проблем.


Как да видим ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом твърдиш, че няма записани грешки в компютъра на скоростната кутия, преминаваш на четене на живи данни когато светне дисплея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, kup0nq написа:

и при мен светна така първия път, като пипахме колата, ако се сещаш, обаче после го оправи или се оправи само, не знам :) дали не бяхме откачили клемите на акумулатора за малко, вече не си спомням.

Да, при теб светна от откачането на клемите. После по спомени ти трих грешката за Терминал 30 (заради откачането на клемите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...