Jump to content

обучаване на ключ


miro85

Recommended Posts

колеги може ли да ми кажете как да си обуча ключа на а3 97 (за централното става въпрос) каква е комбинацията с ключалките и бутоните ? БЛАГОДАРЯ предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.05.2017 г. at 22:49, iliqn_93 написа:

благодаря все пак колега но това е по-новия модел ,но все пак ще пробвам.Ако стане ще пиша,НО МОЛЯ И ЗА ДРУГИ ВАРИАНТИ

 ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш аларма, сваляш прозореца с бутона на алармата и в същия момент задържаш откл.. после май в обратна посока.. при мен така стана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

нямам аларма колега,някой може ли да ме насочи (с клипче) как мога да си обуча ключа  имам делфи,имам и  vag com i vag  can commander can +k мога ли да направя нещо с тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Delphi няма да можеш, само с vag-com.  

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

имам vag com hex+can i k+can с кой от двата може ?може ли и някое клипче да постниш аудито ми е а3 дизел90коня97год.?Благодаря предварително

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега направих ключа ,за което много БЛАГОДАРЯ!Е единия е само,но за мен е успех,другия не иска и вероятно нещо му има ,аз още от предния собственик го взех така,ако знаеш как мобилайзера да му обуча поне ще стане картинката пълна :)

може ли някое клипче ? лек и усмихнат ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

колега има ли шанс да забрави първия ключ ,ако с 2-рия има проблем нещо?и неуспея да го обуча?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процедурата е такава че първоначално изтриваш всички ключове които има вписани и тогава започваш да ги обучаваш един по един - един, два или три - колкото имаш. Не можеш да добавяш по единично. Поне така знам, ако греша някои да ме поправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 2.07.2017 г. at 20:33, evg_eni написа:

Процедурата е такава че първоначално изтриваш всички ключове които има вписани и тогава започваш да ги обучаваш един по един - един, два или три - колкото имаш. Не можеш да добавяш по единично. Поне така знам, ако греша някои да ме поправи.

колега,здравей отново,ходих на море и не съм пробвал да обуча 2-рия ключ.Това клипче е за голф ,а моето е а3 .дали ще стане?И пак да питам ако има проблем 2-рия ключ ,да не "загуба" и първия или не можеш да кажеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...