Jump to content

Проблем с bose amplifier


Germanecaa

Recommended Posts

Здравейте от известно време взе да ми пада акомулатора за 2-3 дни и падаше , вчера случайно взех да се ровичкам в багажника и без да искам допрях босе усилвателя - ИЗГОРЯХ СЕ!  беше до такава степен нагрят че може и яйца да си изпечеш на него - перката не работеше , чудя се как не съм се запалил - Късмет ... изкл. веднага буксата но следователно и мултимедиата ми не тръгва сега без този усилвател. Очаквам да ми изпратят 2 ра ръка от същото ауди само че с различна крайна буква по номер '' предполагам не е проблем'' та въпроса ми е щом е от същото ауди и си е оригинал на БОСЕ изисква ли се някаква адаптация - обучение като се сложи ? И как забога се е стигнал до този проблем че да грее до такава степен и вентилатора да не вкл. вентилатора не е изгорял пробвах го с директен 12в. ток Разбрах че това с този усилвател е доста срещан проблем и трудно се  намира ?!  АУДИ А6. 2006г. ето снимки на босето.

viber image.jpg

с.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Germanecaa said:

ще питам като получа моето дали имат още едно аз го намерих за 300лв.

Супер,ще се радвам ако пишеш тук да кажеш какво се случва и дали ще работи ако не е със същата буква.аз намирам само в един полски сайт и цената е около 400лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
On 13.07.2017 г. at 2:30 PM, Germanecaa said:

не подлежи на ремонт питах.

напротив,подлежи на ремонт.Руснаците ги ремонтират,но явно в БГ няма кой да ги прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой транзистор ли беше заминал , или кондензатор :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...