Jump to content

А6 олроуд проблем отваряне врата!


vmalechkov

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам олроуд 2001, шофьорската врата понякога не се отваря нито отвътре нито отвън, вратата де окл. И заключва, отваря се супер лесно, но в един момент решава да не се отвори.. нито отвътре нито отвън. Отварях кората принудително в една такава ситуация, всичко си е закачено механизми и тн, на вагкома излязоха няколко грешки за тази врата мисля че следствие един лек удар в нея в предната и част, после ще постна грешките,  сякаш нещо електрически  не и Дава да се отвори за определено време, идеи?:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги огледам, а реално възможно ли е да е от кабел, тя се откл и заключва, отваря се лесно през времето когато няма проблем и изведнъж спира дс де отваря..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще следя темата. На мойта от скоро започна нещо подобно. Рядко се случва но е факт. Като я отключа и като дръпна бравата никаква реакция, като я дръпна втори път вече се отваря. Не ми остава време да я отворя и да погледна какво се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се случи без никакъв шанс да я отворя от никъде... малко мъка но я отворих след час игра... нов механизъм и дано повече не го прави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.08.2017 г. at 15:54, RTM написа:

Ще следя темата. На мойта от скоро започна нещо подобно. Рядко се случва но е факт. Като я отключа и като дръпна бравата никаква реакция, като я дръпна втори път вече се отваря. Не ми остава време да я отворя и да погледна какво се случва.

На моята по същия начин се отваряше от втория път,свалих кората и вътре има механизъм който се регулира с пласмасова гайка която е отрязана на половина и просто скъсих пръчката за палчето което отключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...