Jump to content

Ауди С3 8Л/Audi S3 8L реглаж заден мост


ico_

Recommended Posts

Колеги, монтирах предно и задно регулируемо окачване на С3-ката ми, отпред на реглажа нямаше проблеми, но отзад няма регулиране. Колатa не беше свалена много - около 30-35мм, но освен проблема с камбъра, задните джанти/гуми "събират навътре", една към друга в предния край. Повдигнах я малко за зимата, нямаше много разлика. 

 

Идеята е да я изправя, четох по UK форумите но не разбрах дали само раздвижни биалетки (#1 на снимката) ще ме оправят, или раздвижни биалетки (#1) + регулируеми щанги (#3). #2 на снимката доколкото разбирам би трябвало да е за датчика за нивото на фаровете:

 

Audi S3 rear suspension.jpg

 

Раздвижни биалетки намерих, щанги нямам идея откъде, не знам дали ще ми трябват изобщо. Някой ако знае да помага.

 

Мерси предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да регулираш кембъра ти трявбват регулируеми носачи. Ако ходиш на писта, евентуално.
Натуралният кембър който се получава при снижаване, не пречи по никакъв начин. 
Ако мислиш да валгаш пари по окачването, по-добре си го спести това упражнение и подмени всичките тампони на колата, ако търсиш подобрение в управлението и возенето. (повечето слагат Супер Про или стрийт версията на Пауър флекс) При този автомобил след подновяване на тампоните ще усетиш огромно подобрение и разлика.
Така казват и от опит ти казвам че е така, на мен лично никога не ми е пречил, кембъра.

Редактирано от killfame
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да я поизправя малко, не ми е за каране на писта, високи скорости и т.н. Чудя се дали само с биалетки ще се поизправи малко или изобщо да не се занимавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...