Jump to content

Амортисьор за жабка на AUDI A4 B6


kmvkmv

Recommended Posts

Здравейте,

Счупи ми се единият амортисьор служещ за отваряне и затваряне на жабката, като жабката в момента не се затваря.

Към момента не намирам такава част из онлайн магазините. Някой от вас поръчвал ли си е такава?

Също така бихте ли  препоръчали човек в София, който се занимава с монтаж на интериорната част? 

Благодаря.

Редактирано от kmvkmv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново в Ауди ще струва около 170лв [emoji23] а жавка втора употреба около 200лв в добро състояние ! ЗАКЛЮЧИ я и не я барай за да не даваш пари по това ! Моята беше здрава и не я пипах или когато се налагаше, че имах хладилник в нея го правих внимателно !

Крехка а скъпа е тази част !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьорче за жабка - 8E1880324 съм го поръчвал от Райно преди 3 години. Точно 52 лв беше.

Смяната е елементарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно е счупена едната панта,като това е дясната вероятно,затова и не може да се затвори

А жабка втора употреба е абсурд 200лв,на предната кола сменях намерих я за 90лв.не в добро а перфектно състояние.

Виж тази тема,в нея се споменава  колега който ги ремонтира,може да се възползваш от услугите му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си смених жапката,защото й бяха счупени и двете панти и от старата ми седи амортисьорчето.Ако колегата е сигурен,че неговото е счупено да ми пише на ЛС.Но аз също смятам,че проблемът му ще е в пантите!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...