Jump to content

Кодиране на авто регулиране на светлини.


Germanecaa

Recommended Posts

Здравейте колеги , някой да знае как мога да премахна авто регулирането че жълтата индикация ме дразни... имам ваг ком само кодирането ме интересува как става ? Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кодиране няма да стане. Аз като имах проблем със завиването изкарах бушона. Един от 5А от дясната страна на таблото. Той отговаря и за регулирането по височина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а може ли да зададем през ваг ком примерно фара да свети по високо, защото според мен моите светят много долу и близо и това не ме устройва. Пак се саморегулират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Светят ли изобщо , защото и аз като теб преди половин година си играх да ги вдигам , а сега ги свалях :) , като смених крушките  и се оказа , че свети по различен начин и на различна височина .  Преди си мислех , че са свалени много и затова не ми светят късите а то било от крушките :).... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми не светят чесно да ти кажа. Все едно са за рециклиране. И по принцип едната ми крушка свети примерно 10 20 минути без проблем. След това както си свети изгасва и след 1 секунда пак светва.

А иначе може ли да кажеш как се прави през ваг ком вдигането на фаровете или може и механично опред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо си смени крушките около 204 лв. излизат 2 хубави  на осрам ..  и после виж дали има нужда от регулиране .   А иначе се вдигат механично   с шестограмите   на фара  а просто трябва да се обучат на новите позиции.. някой колеги в форума твърдят , че няма смисъл да се пипат софт. само ако ще се регулират ..  ще потърся линка  аз го бях пускал тук май ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.01.2018 г. at 21:21, Germanecaa написа:

Здравейте колеги , някой да знае как мога да премахна авто регулирането че жълтата индикация ме дразни... имам ваг ком само кодирането ме интересува как става ? Благодаря 

Най вероятно имаш скъсани кабели в десният фар,поне на повечето проблема е там,с лаптопа няма да може да се оправи.ако махнеш бушона ще забият долу ниско и няма да виждаш нищо. По безболезнено е да си оправиш фара,аз я минах тази процедура вече, около година го карах с тази грешка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, pe6koo написа:

Цитиране на предходно мнение!

Да, но пак трябва да го прави

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...