Jump to content

Аудиокасетофон


Slavishow

Recommended Posts

Здравейте, колата ми е 94г и от както съм я взел не ми свирят задните колони. Касетофона е ауди концерт, и днес прегледах за откачени кабели, нямаше видимо нещо прекъснато, тествах с едно цд на сони което имам и тогава задните колони свиреха. Открих и допълнителни кабели зад касетофона. Ако някой знае с какъв касетофон излиза фабрично Д2 от 94г. защото съм сигорен че не е концерт. Прилагам снимки на откритите кабели зад касетофона

IMAG0418.jpg

IMAG0420.jpg

IMAG0421.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали си пробвал със Сонито и всичко е било ОК - това означава, че допълнителни кабели не ти трябват.

Има някакъв проблем в самия касетофон, но какъв точно - не зная.

Нека се произнесат Ауди авторадио-разбирачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ауди концерта, няма задна линия от касетофона, а задната линия се захранва през усилвател, но тези  (червен, бял и жълт чинч заедно с кръглата букса) няма къде да се закачат на този касетофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 95-та с Audi Delta оригинално и Bose, всичко минава през усилвателя в багажника.

https://www.google.bg/search?q=audi+delta&client=firefox-b-ab&dcr=0&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=QLM3EH0NLhkltM%3A%2C9hq47ac0v8tXCM%2C_&usg=__GYasKbEFeh42MlpID0-NsWPrcXY%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiZytKIvuvYAhWFa1AKHSOuAywQ9QEILTAC#imgrc=QLM3EH0NLhkltM:

 

Тези чинчове наистина ми изглежда като нещо къстъм да е слагано.

Черната букса 8 пина трябва да е за фабричен ченджър в багажника ако имаш, аз нямам такъв, нямам и буксата.

 

Поздрави!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, а свирят ли ти говорителите в задните врати? Иначе има сд чейнджър в багажника, но незнам дали работи понеже няма как да го включа, сигорно ще ми трябва преход от кръглата букса към 8 пинова за концерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, Slavishow написа:

Иначе има сд чейнджър в багажника, но незнам дали работи понеже няма как да го включа, сигорно ще ми трябва преход от кръглата букса към 8 пинова за концерта.

Няма да можеш да подкараш чейнджъра с Concert-а. На различен протокол са чейнджърите за DeltaCC и за Concert. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирят свирят, след като ги смених, че се оказаха скъсани и се чудих какво става :) Ама паснаха едни херцове идеално там и сега има бас.

Delta CC търсиш да ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...