Jump to content

Въпрос за ЕКУ А4Б6


liubakavd

Recommended Posts

Здравейте колеги!Имам въпрос относно еку-то.Накратко при три вида диагностики от най-евтината до най-скъпата дава едни и същи грешки.Преди време беше намокрян самия компютър,понеже беше спукана кутията.Но от тогава са минали повече от 6 месеца и не съм имал проблеми.В момента също нямам проблеми,тоест мотора работи перфектно няма прекъсване при ускорение,няма светлинни индикации на таблото и разхода е какъвто е бил винаги.По спомен при диагностиката даваше грешка в датчика на коляновия вал,датчика на вакум помпата на абс,нещо от сорта на богата горивна смес помня че изписа и още 4-5 неща,които ще кача по късно като грешки(след като изтрия грешките и направя едно кръгче грешките отново се появяват).Та въпроса ми е дали всичко идва от компютъра на двигателя и трябва да го сменя или може и друг да е проблема???Питам понеже смених дросел клапа,вакум помпата ,датчика на коляновия вал,когато компютъра се беше намокрил,докато разбера че всъщност и трите части си работеха,а проблема тогава идваше именно от компютъра.Колата е А4Б6 2001 2.0 бензин 130 к.с мултитроник 6ск.

Редактирано от liubakavd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...