Jump to content

2.0 BKD НЕ Пали !


Audifen3

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам следния проблем тази сутрин опитвам да запаля колата и нищо... просто си върти като луда и не давя признаци за живот. Снощи всичко си беше нормално нямаше никакви проблеми, всички масла филтри ремъци ролки и подгревни свещи са сменени. По таблото всичко си свети нормално без да дава никакви грешки. Ако някой е имал такъв проблем или знае от какво може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи на компютър и виж за грешки. Може имобилайзера да е.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/24/2018 at 9:18, Audifen3 написа:

Здравейте колеги, имам следния проблем тази сутрин опитвам да запаля колата и нищо... просто си върти като луда и не давя признаци за живот. Снощи всичко си беше нормално нямаше никакви проблеми, всички масла филтри ремъци ролки и подгревни свещи са сменени. По таблото всичко си свети нормално без да дава никакви грешки. Ако някой е имал такъв проблем или знае от какво може да е ?

здр колега аз имах същия проблем  нямаше  записани грешки  чудех се какво да я правя,пуснах я по едно надолнище на 3 та запали  и до сега  няма ядове 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клапата за меко гасене няма нищо общо с паленето. Тя само затваря при игасяне на двигателя и после отваря отново. Когато дефектира остава отворена и двигателя гасне твърдо. Не играе никаква роля при палене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам записани грешки, колата запали сама след няколко часа престой и до сега не е правила така. Проверявах ключа дали работи и ключаря каза че всичко е наред. Надявам се да не ми се случва отново... благодаря за съветите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е горивната помпа в резервоара. Те така почват. Имах един познат му гаснеше в движение колата даже . Сменихме му помпата и се оправи :) Но пък, ако не ти го направи този проблем повече най-вероятно нещо е било с нафтата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не светва таблото, няма как да запали. Имобилайзера не му позволява и за това веднага след палене гасне. Ако беше помпата, нямаше изобщо и да припуква.

 

Опс, сбърках темата! 

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...