Jump to content

Постоянно мигане на лед габарити.


filchev

Recommended Posts

Здравейте колеги, купих си лед габарит който са уж error free и са качествени, но като работят 10 Мин и започват да опасват и колата започва да свири. Дава постоянно грешки. Има ли начин да го оправя проблема защото доста добре светят.Продавача каза че трябва някакъв резистори или флаш реле да се сложи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали са error free, какви са тия резистори и релета, върни се и си вземи парите обратно, искай да ти даде това, което обещава.

Какво е "опасват"?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Извинявам се :). Започват да огасват за секунди.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да това е от възможно според продавача, но има ли решение или да ги махам?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Според мен имаш два варианта :

Първият и най логичен е да махнеш/върнеш тези крушки и да опиташ с други....Това че са писали в някоя си обява без грешки си е чисто - copy - paste !!! Това че пише canbus и т.н не означава, че няма да дават грешки...зависи колко ти е чуствителен модула. При мен стана така че пробвах 4 различни вида крушки докато уцеля  подходящите. Бих те посъветвал да отидеш до някой магазин за автоаксесоари и да опитваш с различни видове намясто! ( не забравяй, че ако веднжън при включени габарити и си на контакт, компа регистрира грешка, когато слагаш друг вид крушка трябва да върнеш контакта иначе няма да тръгне или ще премигва и ще изписва отново грешка)

Вторият ти вариант е с резистори -  ако ще слагаш такива имай впредвид, че развиват 130-150 градуса температура за около 3мин. и задължитено трябва да ги поставиш на метална греда, иначе рискуваш да стопиш фара или да подпалиш нещо! Ако ще слагаш резистори съобрази ватовете и омовете съответно! Аз лично съм сложил такива но на дневните светлини, защота там все още няма аналог на крушките P21W лед, които да не дават грешки(или поне аз не успях да открия)

 

Успех :) 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за изчерпателният отговор колега. Ще пробвам с др.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...