Jump to content

Газова рейка от 3 на 2 ома


Recommended Posts

Здравейте колеги 

 

Имам Ауди А3 1.8 125 к.с 

 

С газ съм от около 2 години обаче започна силно щракане от към инжекторите и тресене на мотора на празен ход евентуално и по висок разход. Смених клапанчетата при газаджия всичко добре но след около 10тина хиляди пак същия проблем.

 

Газаджията ме предупреди че при повторен проблем трябва да се смени рейката понеже мойта е била няква турска.

 

Днес поръчах рейка уш италиянска обаче има разлика в омовете на мойта старата е 3 на новата е 2ома

 

Реших да я сменя сам всичко точно пасва запалих я на празеннход мърка обаче в движение колата умира,придърпва  губи мощност 

 

Въпросът ми е понеже дадох извстна сума за новата на своя глава без знанието на газаджията за новата рейка и питането ми е прецакал ли съм се кто съм зел рейката с различни омове от старата ии дали с настройка от компа на газта ще се оправи проблема :)

 

Понеже сега идват празници няма как да отида при него за това върнах старата и си върви без забележка но на празен ход не е добре това беше причината и да купя новата рейка 

 

Преди да купя новата попитах все пак газаджията той казва че няма проблем и 2 ома да е 

 

Но дайте мения благодаря ви предварително :)

 

И весели празници :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, nikolov367 написа:

 

 

Въпросът ми е понеже дадох извстна сума за новата на своя глава без знанието на газаджията за новата рейка и питането ми е прецакал ли съм се кто съм зел рейката с различни омове от старата ии дали с настройка от компа на газта ще се оправи проблема :)

 

 

 

Да. с нова настройка и калибрация ще се оправат нещата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...