Jump to content

Смяна на плейър


kosio85

Recommended Posts

Колеги имам тъп въпрос :D Ако искам да сменя едно плейърче Pioneer със Сони, само като включа буксата, ще тръгне ли или трябва да се превързва нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С евробукса ама на алдитата често постоянния + и контактния са разменени, както съм виждал и вместо черен да е масата, той е бил кафяв...мериш и гледаш. Схемата не е трудна, има 20тина кабела + мултицет за 10лв и за 15мин си готов кое къде отива. Ще се наложи да размениш малко пинове най-много и това е.

ПС: Провери си първо бушона за радиото в колата. Не този на ЦД-то, а този в бушониерата в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом в момента е с плейър Pioneer, най-вероятно вече процедурата със смяна на пиновете е направена. Би трябвало да не се налага никаква промяна по свързването.

Редактирано от Дидо Йорданов
грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, от одавна е с Пионера и всичко си работи. Просто я продадох вчера и се разбрахме с купувача, че пионера си го взимам и му го давам с едно сони. Не може нещо да изгори, ако го пробвам само с буксата, нали?

1 hour ago, ole said:

 

В общия случай не би трябвало. Нали и двете са с евро букса?

 

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ясно че от едната страна е евро букса, ама от другата са различни и нема как да стане...и да сменяш от пайнер на сони ?!!??!!? 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ясно че от едната страна е евро букса, ама от другата са различни и нема как да стане...и да сменяш от пайнер на сони ?!!??!!? 

 

Кое е различно бе човек? И аз не разбрах защо да гледа бушон? И не знам какъв "пайнер" те гони.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постоянния и контактен + са разменени спрямо голяма част от останалите коли, всичките все на евро букси. Трябва да бъдат разменени, поне в моята кола с моя плеър за да работи адекватно, трябваше да ги разменя. Ако си Тома неверни ела да ти извадя плеъра и да ти покажа ! 
Аз винаги всичко меря, 10 пъти мери 1 път режи. 
Чети внимателно и ще разбереш за какъв пайнер говоря, колегата ме разбра...
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При него вече това, за което говориш, е направено на 100% след като има афтърмаркет плеър. И няма такова нещо като плеър "пайнер".

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...