Jump to content

Гасни в движение и не пали 5 мин


ubaka01

Recommended Posts

Здравейте колеги, Ще започна от началото на проблема - колата е 1.6 апф  като се стопли времето и от време на време докато като я изгасих и трудно палеше, проблема се оправяше като махна бушоните на акумолатора които са и ги върна и се оправяше (знам ,че нямат връзка двете неща но така се оправяше) --
А сега вече колата  Гасни във движение като натисна съединител и после неиска да пали поне 5 мин, дори тоя трик от горното изречение не върши работа. един от пътите нещо изпатка и изгасна. Някаква жена ми каза че изхвърчало нещо течно от аспуха. и Всичко това става само когато колата е топла
Ппрц дросела ми е за смяна от одавна и си го знам незнам дали може от него да прави такива мизерии 
Другото което е качихме я на компютар излязоха някои грешки изтрихме ги и не се появиха пак докато бях в сервиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7/13/2018 at 19:06, ubaka01 написа:

Здравейте колеги, Ще започна от началото на проблема - колата е 1.6 апф  като се стопли времето и от време на време докато като я изгасих и трудно палеше

2.jpg

 

На 7/13/2018 at 19:06, ubaka01 написа:

А сега вече колата  Гасни във движение като натисна съединител и после неиска да пали поне 5 мин, дори тоя трик от горното изречение не върши работа. един от пътите нещо изпатка и изгасна. Някаква жена ми каза че изхвърчало нещо течно от аспуха. и Всичко това става само когато колата е топла
Ппрц дросела ми е за смяна от одавна и си го знам незнам дали може от него да прави такива мизерии 
Другото което е качихме я на компютар излязоха някои грешки изтрихме ги и не се появиха пак докато бях в сервиза

 

Колега как можа да го съчиниш цялото това нещо :hilezh::flehan: С толкова бисери си е направо за златния фонд на форума :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябвало е да запишеш тези грешки на един лист хартия и сега да ги беше написал тук.... Може да е от много неща....  Карай колата докато не огасне в движение,  после диагностика и си запиши кодовете на грешките.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се ,че бобината е заминала, сменихме я и всичко вече е наред. Грешките от диагностиката така и не се излязоха повече, след триенето им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...