Jump to content

Интеркулер на S3 8L


Recommended Posts

Здравейте, имам нужда от малко помощ. След дълго премисляне дали да слагам кулер или не, жаждата за 1 идея повече "кончета" надделя над мен.
Взех си кулер ( 550x230x65мм), но все още се двуумя какви колена и колко на брой ще ми трябват. Идеята ми е да не махам светлините за мъгла, намиращите в 2та долни краища на колата.
Ще се радвам, ако някой е правил този сетъп и би споделил мнение и опит, както и нужните аксесоари, за да свържа всичко.

Засега съм замислил да взема: 
1. Редуциращи силиконови колена 45градуса - 2.5">2.25"/ 63-57мм - 2бр.

2. Силиконови колена 90градуса - 2.25" / 57мм - 2бр.

3. Алуминиеви колена 90градуса - 2.25" / 57мм  - 2бр.
 

Ще съм благодарен, ако ме допълните и дадете малко пояснения, защото съм новак в тази сфера. Мерси предварително
 

П.с. Прилагам примерна снимка на това как искам да се получи.
 

cooler.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Безмислено е да слагаш по малък диаметър пътища ‘57мм’ от колкото е оригинално(стоково) 

Има куб варианти да ти останат халогените, повечето които махат халогените на тези коли или си нямат понятие и го правят по възможно най-некадърния начин или за визия.

Най ефективния и скрит варянт е кулера да се наложи наобратно.

 

Аз съм със 600х300х76

1х алумин 180градуса - 63мм 

Реже се посредата и се заваря за кулера.

2х силикон 90градуса 65мм примерно по твоя преценка, не падай под 63мм в никакъв случай, няма смисъл!

Само нямам спомен колко е диаметъра на входа на пластмасовата тръба на мап сензора. Там ще ти трябва редуциращ.

 

Другият варянт кулера за да ти седи в нормално положение и да стане най - интелигетно е този

 

 

 

EED95CFD-CD7D-45CF-945E-90F1641E4F66.jpeg

Това имам налично като снимки в момента, може да влезеш в раздел ‘Моят тунинг проект’ там имам тема на колата ми и да разгледаш по детайлно как е станал моят варянт.

CCD30E9C-C88E-4E85-8CB2-8BAFAE89A7CC.jpeg

6ECFFE6C-6933-4B4C-A0F0-C0413C345B0B.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...