Jump to content

Каква трябва да е турбината ?


miroslav979

Recommended Posts

Здравейте, искам да питам какво е стоковото турбо на Audi a3 1.8T quattro aqa код ? И ако реша да слагам по-голямо каква е процедурата ?

Извинявам се ако въпросите са тъпи нов съм в тези неща и са ми интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво К03 е (дали е обикновенно или K03s няма голямо значение). За слагане на по-голямо "процедурите" са различни, в зависимост от това колко голямо ще бъде, цели и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбо, изпускателен колектор, downpipe, дюзи, хаузинг за дебитомера. Двата кулера от S3 са по желание, а може да се сложи направо и челен кулер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте колеги! Реших да не отварям нова тема и реших да пиша тук. Карам а3 8L 1.8т quattro (150к.с) с код на мотора AQA, решил съм да я позасиля малко с чип, генерация и дюзи. Предложете дюзи и до каква мощост ще увеличат те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, audi 8p написа:

Здравейте колеги! Реших да не отварям нова тема и реших да пиша тук. Карам а3 8L 1.8т quattro (150к.с) с код на мотора AQA, решил съм да я позасиля малко с чип, генерация и дюзи. Предложете дюзи и до каква мощост ще увеличат те.

Дюзите ги смени с кулер.

КОй те е облъчил с тия дюзи ?:wall:

Генерация не ти трябва за чип само.Единствено даунпайп.Инвестирай парите да си оправиш вакууми, клапани, картерна вентилация и после я засилвай - чип/кулер/пайп, друго не ти трябва.

Преди 2 часа, GTX3071R написа:

То така ако ставаше само с дюзи да се вдигат коне... :hilezh:

:hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...