Jump to content

Броня за B6 ?!


Pencho

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

Имам питанка за бронята на Б6, случи се така че ударих гума от тир на магистралата и си пръснах част от бронята и халогена. Въпроса ми е дали цяла броня ми трябва или само престилка (не съм сигурен дали така се казва). ?! Дайте съвет, а ако някой има и броня ще е супер. :) Ето и снимка как изглежда щетата. 

броня.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Тракия в сряда ли ти беше случката? Че вчера се резминах на косъм с една гума в дясната лента и се чудех тираджията докато си я прибере колко ли ще я уцелят...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да махнеш стария спойлер и да видиш дали няма поражения там където се захваща за бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/31/2018 at 10:47 AM, GRUEL said:

На Тракия в сряда ли ти беше случката? Че вчера се резминах на косъм с една гума в дясната лента и се чудех тираджията докато си я прибере колко ли ще я уцелят...

Sent from my XT1585 using Tapatalk


Това се случи на АМ Струма на път за Благоевград на едно спускане някъде след разклона за  Дупница. И други бяха пострадали, веднага махнахме гумата от пътя...

On 8/30/2018 at 3:52 PM, matteraci said:

Само това ти трябва.https://www.olx.bg/ad/spoyler-pod-bronya-audi-a4-b6-00-04-CID360-ID70497.html#ad3505bc11

Както и ляв халоген с решетка.

 

Благодаря, днес огледах и май наистина е само ножа както и един от държачите. Иначе халоген и решетка намерих днес в една морга. Само нож ако може оригинален да намеря.. 

 

 

Бояджия да боядиса бронята в София някой да знае ?

Редактирано от Pencho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...