Jump to content

Истина ли е???


Recommended Posts

Истина ли е че А4 е с много по-скъпа поддръжка от Б4, и с по-слаба ходова част?

Другият въпрос е А4 1.6 101к.с. слаб двигател ли е за купето, като искам да уточня, че не става въпрос за състезателно каране, и не е ли по добре да се вземе А4 1.8 със 125 коня?

Моля Ви помогнете, че в мен ври и кипи, а ауди още не съм си взел, още търся, но търпението ми се изчерпва!

ПП. Искам да благодаря на хората които ми отговориха на предишните теми посатвени тук от мен. Вие бяхте полезни за мен, дано заедно бъдем полезни за други!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно повечето нови кола са така и с точност от 95 нагоре по-слаби като ходова част и безбожно скъпи консумативи. :hilezh: А иначе от към двигател 1.8 20V е доста добър и пъргав двигател мисля че е по-добрия избор. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни в раздела "какво ауди да си купя" точно такива теми за тия мотори предъвквам от доста време....ще намериш всичко нужно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по големия мотор е много по добър избор, тея малките мотори на с повечко коне сложени на големи мотори никак добре не ми звучи и предполагам че животът им ще е в пъти по кратък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истина ли е че А4 е с много по-скъпа поддръжка от Б4, и с по-слаба ходова част?

Другият въпрос е А4 1.6 101к.с. слаб двигател ли е за купето, като искам да уточня, че не става въпрос за състезателно каране, и не е ли по добре да се вземе А4 1.8 със 125 коня?

На въпрос номер 1 - истина е!

На въпрос номер 2 - колкото повече, толкова по-добре!;-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...