Jump to content

Дюза-помпа 1.9TDI AWX


Audi.a4.b6

Recommended Posts

Здравейте колеги

Проблема излезе от първата дюза, на ремонт подлежи ли или за смяна, за рециклирана дюза ми казаха 600лв ако някой имал същия проблем да ми предложи нещо благодаря за вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ремонт 600 лв на помпа дюза.... Кажи им да се хвърлят в някоя канафка ... С кой двигател си и ако зняеш кой дюзи кажи но те подлежът на ремонт и не е проблем слушал съм че ги правят доста добре

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Audi.a4.b6 написа:

Здравейте колеги

Проблема излезе от първата дюза, на ремонт подлежи ли или за смяна, за рециклирана дюза ми казаха 600лв ако някой имал същия проблем да ми предложи нещо благодаря за вниманието

Щях да взема от морга една дюза казахами че няма да приема компютъра на моята кола имали такъв вариант

преди 32 минути, Passi написа:

Тя тая дюза струва 400лв нова.

 

преди 37 минути, FanatikaTm написа:

За ремонт 600 лв на помпа дюза.... Кажи им да се хвърлят в някоя канафка ... С кой двигател си и ако зняеш кой дюзи кажи но те подлежът на ремонт и не е проблем слушал съм че ги правят доста добре

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Щях да взема от морга една дюза казахами че няма да приема компютъра на моята кола имали такъв вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй майстора това са глупости ... Това е помпа дюза подяволите има само една ел намотка нищо друго.....

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Къде ги правят тези помпадюзи, че до сега не бях го чувал? Моята е Б7 2.0 tdi 170к.с. и май ще ми тябва една дюза. Също къде ги има рециклирани в БГ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпадюзата ги рециклират успешно. Ти не си с такива за твоя мотор не знам какви са но до колко съм чувал при 2.0 има някакви който не се рециклират.

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С помпадюзи съм и едната ми дава че работи извън диапазон, надхвърлен лимит на клапана. Затова се интересувам къде го правят това?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно

https://sofia-diesel-center.bg/ремонт-помпа-дюза-bosch/

Е нета има още многоо. Не мога да препоръчам на 100% сервиз. При тез съм карал дюзи за диагностика.

Една я закарах с проблем в пиезоинжектора знаех го исках да видя дали ще кажат същото. Така стана та и пари не ми взеха.

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги, 

мога ли по някакъв начин в интернет да проверя точно кои 3 дюзи са сменени в AUDI? Понеже горе споменатите са с код завършващ на TX, а тази която свалихме завършва на Т. И се чудя дали не е тази която е сменена във VW....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Кой може да ми каже къде във Варна могат да ми направят тест на дюзите , защото от известно време имам проблем с паленето и къде мога да отремонтирам неработещите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...