Jump to content

S5, страхотен автомобил


Audi TDI

Recommended Posts

Здравейте, отскоро се върнах в отбора на марката и като голям фен искам да споделя малко впечатления от новата ми придобивка. Не е чисто нова, но е доста добре поддържана в Швейцария с пълно досие. Това, което ме впечатли най-много : звукът! Симфонията на 8те цилиндъра е музика за ухото и дори не си пускам радиото :) За ускорението може малко да се поспори, както четох по форумите, не е най-голямата бегачка, но във високите обороти се усяща тягана на 354те коня. Комфорта на седалките е невероятен, иначе вътре не се различава друго от предишната ми А4. Ще споделям и други впечатления, но засега си е сбъдната мечта. 

Сега имам и едно питане: Има едно дразнещо пружиниращо чукане, като на разкачено нещо по окачването, което се чува при дупки от дясно. От Порше ми казаха, че окачванете е перфектно и не могат да установят от какво е. Имам чувството, че нещо се е разхлабило, но в двигателния отсек не можеш и игла да прокараш, камо ли да разгледаш надолу. Някакви идеи от какво може да? 

 

IMG_1300.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе.....!

Честито и само безаварийни.

За мен работещите в Порше са от най-големите некадърници и работят по устав.

ОПиши по-подробно ситуацията, при завиване чува ли с пълен волан , при рязко тръгване и спиране?

Може да се качи на подемник и да се пусне на директна и да се слуша за паразитни шумове.

Какво точно значи "пружиниращо чукане"

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пружиниращо в смисъл, че като мина по неравност не се чува еднократно хлопане, а като неколкократно похлопване "так, так, так". Не знам дали го обяснявам коректно, но все едно разклащаш нещо и то се удря неколкократно в друго, докато се успокои... Странно е, иначе колата си е много стабилна, затова имам съмнения за нещо разхлабено.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах го 

Все едно ти е пълна вратата или под кората с вода и се плиска...............

Някой майстор в колата да слуша или на подемник и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...