Jump to content

А3 s-line проблеми


Жеко96

Recommended Posts

Здравейте колеги.Преди три месеца си купих А3 s-line.Както по нормалната процедура смених консумативи.Преди около месец ми светна лампата за свеща и колата започна да губи мощност,закарах е на сервиз те ми казаха че проблема е в клапата която връща ненужното гориво или нещо от този сорт. След като е смених колата отново си беше добре до преди седмица.Отново същия проблем,отново есе закарах на римонт след по обстоен преглед сложиха диагноза че трябва да се смени ГНП....до тук окей изчистиха грешката и колата отново си хвърчеше,разбеахме се че до две седмици ще сменя ГНП.Но онзи ден не минах не повече от 10 километра градско и кожато изключих двигателя перките работеха поне 5 мин след като бях изключил двигателя(до сега това не ми се бе случвало).Преди малко се наложи да мина горе-долу същото разстояние....проблемите се засилиха...започна отново да няма голяма мощност започна леко да не задържа оборотите,започна да променя гласа на колата дори и при леко подадена газ.Искам вашето мнение какво може да е,възможно ли е дае само от ГНП-то.Колата както казах е А3 s-line 2.0 тди 140 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси VAG сервиз по пътя за Долно Езерово или в официалното представителство на Audi до Кроношпан, там ще и баят и ще ти кажат дали няма проблем с гласните струни:hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...