Jump to content

Съвет за Покупка на Ауди А4 тип B7 или B8


Recommended Posts

Здравейте приятели предстои ми гадно нещо.Да дам любимият си А3 1.9ТДИ 8PA заради този Дизел скандал в Германия.Ще получа премия ,не ми се дава верният ми Автомобил но нямам избор.Та въпросът ми е орентиръл съм се към А4 с бензинов или ако намеря LPG/Benzin Двигател.Нямам си на представа какво е читаво бензинов автомобил никога не съм имал не знам за какво става въпрос.Автомобилът ще се кара що годе всеки ден по 20 км да речем от вкъщи до Работа.Гледам основно семеен А4 комби.Моля за съвети търся от Автомобила който ще купя икономичност здравина,надежност.Не съм състезател обичам да карам бавно ( като Дядка).Пазя си автомобилите много прецизен съм.Дразни ме нещо ако не е сменено на колата и така.Ще се подържа от мен както си му е редът .Турбина не е задължителна приятели ,Автоматик също не е търся икономичност.На къде да се орентирам .Кои двигатели са за предпочитане тези със Ремъци ролки или Верига .Може да има Quattro стига двигателя да е здрав за 1,2 литра ще направим компримиси.Очаквам вашите коментари.Благодаря ви Предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...