Jump to content

Software Update


Ivaylo Netsov

Recommended Posts

Здравейте, сигурен, съм че е писано много по този въпрос, затова се извинявам, че пиша пак. Опитвам се  да съм максимално конкретен.

Интересува ме:

 

1. Как мога да видя с кой софтуер съм в момента, интересува ме MMI, Навигация и дисплея на централната конзола - между оборотомера и скоростомера. 

2. Разбирайки софтуера, ще мога да ви кажа, за да ме посъветвате има ли ъпдейти за описаните по-горе. 

3. Разбирайки дали има ъпдейти, бих искал да помоля ако може някой да ми каже какво дават тези ъпдейти. Например има ли как на централната конзола да изкарам карта при мод навигация, а не само стрелка. 

 

Благодаря ви предварително. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централната конзола в колата ти е там, където ти е скоростния лост, а не на таблото... Навигация на таблото визуализират MIB системите - поколението след 3GPlus. Дори вече, не е MMI. Menu -> Setup MMI -> Version. Сподели там какво пише за версия на MMI и навигацията и ще можем да ти дадем повече инфо. Щом виждаш стрелка, забрави за карта на таблото, но поне може да има някой ъпдейт, който да си свалиш и инсталираш по някое време.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих,

Това са версиите в момента.

 

Медиа - NH+_DAB_K0097

 

Nav - 8R0060884N ECE 5.12.5

 

IMG_1616.HEIC

Редактирано от Ivaylo Netsov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, това е най-старата версия на софтуера и картата, от 2011 година :) Хубавата новина е, че се обновяват лесно, безплатно и с малко желание и една 32GB SD карта :) Навигация на таблото няма как да се извади.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отнема време, не мога да поема ангажимент, но мога да ти кажа как да си го ъпдейтнеш сам :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/2/2019 at 7:19 PM, N1995 said:

Отнема време, не мога да поема ангажимент, но мога да ти кажа как да си го ъпдейтнеш сам :)

 Дай малко инфо от къде да е сваля и кача че и аз съм с старата.

Редактирано от StanTanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...