Jump to content

Бавно каране на газ


Recommended Posts

Здравейте,имам проблем когато карам бавно на газ.Като реша да настъпят и се получава някви сецане или турбото надува ,но няма тази тяга!

Ако запаля и давам всичката газ  на газ ,няма проблеми  колата ускорява една идея по -малко от бензин ,но няма сецане и си върви супер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквай включване, щом е почнала. Никой не може да ти каже обаче кога ще се предадат.

Изпратено от моят BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!
Обикновенно бобините се превръщат в консуматив, особено при по-старите автомобили.
Аз лично бих ги сменил всички, защото предположението ти е в правилна посока. Докато не "пукнат" всички, няма да те оставят на мира.
Често пъти причината за бобините не е възрастта им, а повишената работна температура на двигателя на газ. Това, обаче не може да бъде избегнато и поради тази причина бъди по-внимателен при избора на нови. Желателно е да НЕ са китайски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Случайно някой да знае колко изкарват истински бобини Беру, смених и 4-те, минах почти 50к. с тях-имат ли някакъв по-къс период, когато колата е на газ . Не, че за това време не съм ги избил и 4-те, но просто да си знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Житейският ми опит показва, че BERU-то не е много държливо. NGK е с по-дълъг живот.

Изпратено от моят BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...