Jump to content

А8-консумативи


Pol

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

А8-железна кола. Като се има предвид това за което е смятана - Германските аутобани :flipoff: , са наште пътища че са зле си е верно и че колите се трошат повече пак е верно ама стом си решил да караш такава кола треа и да вадиш за подръжка. Относно двигателите 2.5 180 коня 0-100 8.7 мисля че хич не е зле за кола 1.870 сухо тегло! Това разбирасе си остава мое мнение ,а иначе отиваш в digitaltuning наливаш 1000-1500 и ставаш по силен с няколко кончета и нютончета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details

Примерно нещо такова:

Audi A8 4,2 спещно

18000 ЛВ.

Дата на производство - ноември 1998 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 310 к.с.

Скоростна кутия - Автоматична

Категория - Лимузина

Пробег - 290000 км

Цвят - Тъмно син мет.

Особености:

4(5) Врати

4x4

ABS

Airbag

Автопилот

Аларма

Бордови компютър

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Застраховка

Имобилайзер

Климатроник

Кожен салон

Ксенонови фарове

Лети джанти

Металик

Навигация

Серво управление

Стерео уредба

Халогенни фарове

Центр. заключване

Шибедах

Допълнителна информация:

колата е в отлично състояние, S-line, 18'джанти от новата 8ца, кожен салон спортен, подгряване и напълно ел, алкантара тапицеия на вратите, щори на вратите, ел. щора на задно стъкло, соларни стъкла+шибидах, двоини стъкла, ксенон, голямата навигация, тв, чеинджър 6д, нови зимни гуми, автопилот, сменени масла на скорости и двигател с всички филтри преди 8000км. леки забележки по капака и бронята от камъчета, кола за каране без ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯЯЯЯЯЯЯЯЯааааааааа

Може ли малко повече инфо за най-новата куатро с-ма, че много се заинтересувах. За Х-драйва знам, че може да прехвърлля въртящия момент на 100% на една от осите (не на едно от колелата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4.2 бензин 40 клапана. Проблеми не съм имал и не очаквам да имам с двигателя.

а колко ти струва смяната на ремъци филтри масла и ролки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм в БГ, така че цените ще са съвсем други. Предполагам че за около 1500-2000 лева можеш да смениш всичко около ремъка (обтегачи, ролки, ремък, водна помпа, термостат, антифриз ...) Масло зависи какво слагаш, трябват ти 7.5 литра за двигателя. Филтрите са на нормални цени. Маслото на кутията излиза малко по-скъпо защото е специално и може да го купиш само от Ауди по 1л. (трябват 9л по спомени) или в 20 литрова туба от Есо. Пак предполагам че заедно с филтър и гарнитура за картера ще се вместиш в 500 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Пичове,наистина ли вярвате на списанията и нелевизията на 100%?

Аз карам точно 2,5 ТДИ и да Ви кажа,че не съм имал абсолютно никакви от споменатите до този момент проблеми! Сегашното ми Ауди си го докарах от Германия на собствен ход и сега е на 110 903км. Преди 2 години също имах А8 2,5 ТДи,която изкара до близо 340 000 км,но претърпях катастрофа в Барселона и трябваше да се разделя с нея! А и на.месец отиват около 1300/1400 лв,а не по 2000 мин! Имам доста части за нея /Ауди А8 от 1999 до 2006/- ако на някой му трябва нещо да пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...