Jump to content

Recommended Posts

Здравейте хора!!! Нов съм във форума и имам следния проблем.Закупих audi A4 1.8T 1996 преди около 3 месеца карах го 2 седмици и гарнитурата издаде багажа съответно я подмених и маслото беше смесено с бензин следователно смених и него. На следващия ден докато си карам ми светна лампичката за налягане на маслото съответно веднага спрях колата и проверих маслото.ВСИЧКО БЕШЕ НОРМАЛНО.След километър 2 светна отново и я закарах при един майстор на ниски обороти и по инерция.Той ми каза че най-вероятно е датчика и няма защо да се тревожа но не съвсем сменихме 2-3 датчика и проблема си остана в последствие сменихме маслената помпа биолните лагери някакъв лагер на колянния вал таблото всичко възможно но проблема си остана замерихме налягането маслото се качва пада качва пада и така вмомента колата е разглобена и дори и майстора нз какво да прави а той е един от най-добрите във Варна.Моля за съвети или за добър майстор.Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че кой е пък тоя чак толкова "най"- добър майстор?

А цедката изчистихте ли?

Маслената помпа нова или моргова беше?

А маслото какво е?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Полусинтетика 10w40

Нова

И не не сме я изчистили

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай 5W40 и бягай от тоя "майстор"(не разбрахме, кой е тоя), цедката е първото нещо, което се проверява при такъв проблем.

Извади я, ако в "сервиза" нямат миялна станция, вземи меглио и я свари на котлона, внимавай да не я превариш, иска само пет-десет минути, да стопи говната в мрежичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Окей ще пробвам, а кой мастор би ми предложил ти?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това става дума с тази цедка. Като я изчистите, изчистете и картера и капака на клапаните, че там има един пръст мизерия. После и клапана за картерните газове. Всичко това не е скъпо.

received_2185473955100629.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...