Jump to content

Фарове от Allroad


papuas

Recommended Posts

Колеги смених фаровете с такива от Allroad,всичко си свети ,иглежда много добре ,само че не сработват моторчетата за нивото на фаровете.Забелязах ,че моторчетата на новите са с 4 отиващи към тях кабела(вътре в самия фар)и на буксата на фара има едно пинче повече от на старите(на старите бяха 3 кабела вътре).Та въпроса ми е мога ли да направя нещо ,че да сработят?

20190413_164409.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам ,че няма компететни или не им се пише..,както и да е ,справих се с проблема.Ако някой има същия ,да се знае ,че старите моторчета стават на фейсови фарове или на такива от Allroad с малко труден демонтаж на щипките към рефлектора и превръзване на буксата за моторчето.На разположение съм за помощ.Иначе нещо доста странно се случи след въпросната процедура.Сега като дам на контакт автоматично се включват късите светлини...!!!????как се получи незнам,удобно е ама немога да се начудя как го постигнах без да искам!!!

Някой има ли идея как може да се е получило това чудо..,преди това си ги цъках от копчето всеки път...и чат пат забравях..,имам си и фишчета за таа работа.,дано има някой който знае ,че напрао не мога да се начудим как стана тоя номер..мерси

П.С.между другото имам две излишни моторчета за Allroad или фейсова шестица..,работещи и кадърно свалели ,без нищо счупено 

Редактирано от papuas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ти можеш да знаеш кво си правил. Моторчето се вади лесно със завъртане, буксата няма кво да я превръзваш, вади се цялата, вадят се пиновете от нея и се слага старото моторче заедно със кабелите си.

Сега и аз ще слагам такива фарове, ама в колмлект със модула и ше преправям инсталацията за да сработи автоматичното нивелиране.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е..., пиновете малко трудно ще ги извадиш от буксата.Моторчето на новите има едно удължение в повече и съответно нещата не пасват,без да откачиш щипката от рефлектора,това беше трудното ...без да се счупи..,много е тегава.Инак на старата букса изолацията на кабелите беше тотал  и затова превръзвах и има букса на дългите ,която е различна ..Мераклия си и ти ..щом те влече ..,зафащай се по добре изгежда с тези фарове определено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...