Jump to content

lambda


Recommended Posts

не знам как е на а3, но си мисля че трябва да е почти същото като при мен ... отвъртане на старата.. завъртане на новата .. свързване на жиците (при мен е адски просто щото е една жица но при теб трябва да са повече.. по интелигентна работа) .. малко изолирбанд и толкова:supercool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samata fizicheska smiana na sondata ne bi triabvalo da te zatrudni, opisali sa ti po-gore...spored men obache posle triabva da se pravi centrovka...edin syvet pod mosta na Chadar NE HODI, imam izkliuchitelno otricatelen opit i mnenie za dvamata "maistori" tam :supercool: /kavichkite ne sa sluchaini/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x

juwe mnogo se chaka :supercool: inache mnogo gi uwajawam

kwo e prospeed ?

sam bih mogyl razbira se, ama ne e tolkowa lesno, naprawo ne stawa, nqma nikwo mqsto da se brykne s kljuch - trebe specialen instrument, a i pasta, pyrwiq e 60 kinta, pastata e 40. i posle sha imam za cql jiwot i za wsichki ot kluba ;)

inache jicite ne sa mi problem da si gi zapoq, nishto che sa 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A kak razbira6 4e ti e  zaminala Lambda sondata?

Диапазонът на действие (амплитуда на синусоидалната крива) би трябвало да е в границите от 0,2-0,5 V. Не съм сигурен дали това е за всички, или има значение според двигател, моно- и пълен инжекцион и т.н.

Колкото повече газ подаваш, толкова честотата на синусоидалната крива става по-голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x

juwe mnogo se chaka :supercool: inache mnogo gi uwajawam

kwo e prospeed ?

еми отиди в юве.. колко се чака?! 2-3 дни най-много.. проспид е на ники златков сервиза.. намира се до меи като тръгнеш точно от MG-в еднопосочната.. в края на улицата е.. да реглаж след смяната е нужен. аз като смених мойта в юве колата направо заспа.. преди това ми се ебаваха яко оборотите.. след това беше баси кефа да си я карам на бензин ..яко! )

sam bih mogyl razbira se, ama ne e tolkowa lesno, naprawo ne stawa, nqma nikwo mqsto da se brykne s kljuch - trebe specialen instrument, a i pasta, pyrwiq e 60 kinta, pastata e 40. i posle sha imam za cql jiwot i za wsichki ot kluba ;)

inache jicite ne sa mi problem da si gi zapoq, nishto che sa 4

начи за a4 e бая по-сложно ;) ..при мен тя се вижда съвсем лесно и се стига без проблем.. и се отвърта със стандартен ключ.. може би 22 не съм сигурен;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...