Jump to content

Дигитален CD чейнджър - Mr12Volt


Recommended Posts

Здравейте,

 

продавам Дигитален CD чейнджър - Mr12Volt Цък

от комплекта липсва сплитъра за оптиката Цък

 

Причината за продажбата, е че си насадих оргинален bluetooth и MP3 CD чейнджър.

Предполагам, че повечето сте запознати с възможностите му, но все пак:

 

Features:

  • Hands-free calling directly from the car stereo via Bluetooth (microphone included)
  • Easy to use interface with menu browsing and music information on your car display 
  • Sound of music, videos, navigation, podcasts etc. through the car speakers
  • A2DP music streaming 
  • Phone charging via USB cable (300mAh)
  • Aux-in available

Bluetooth:

  • Handsfree calling
  • A2DP streaming
  • External microphone (included)
  • Navigation via car stereo
  • App audio through car speakers

 

Connections:

  • Smartphone control via A2DP 
  • USB flash drive or Hard Disk music playback
  • Aux-in available 
  • Micro SD card

 

 

 

 

Цена 150 лева.

Телефон за връзка: 0886 997 993 или на ЛС

Поздрави,

Михаил

20191123_121315.jpg

20191123_121323.jpg

20191123_121425.jpg

20191123_121444.jpg

IMG_3577.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената е доста добра, а машинката предлага доста неща, макар и с леки бъгове, но вече година - забравил съм що е то смяна на дискове, както и си стриймвам аудио от spotify, youtube, a1 xplore music.

Някой, ако му е писнало само с changer, да скача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам интерес, но ме интересува това устройство съвместимо ли е с Audi A8 (D3) 2005 г.? Ако да, къде и как точно се включва, предлагаш ли монтаж?
п.п. Гледам си написал, че липсва кабела за оптиката, а моята кола доколкото знам е именно с оптика, т.е. да разбирам, че няма да ми свърши работа?

Редактирано от sclass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съвместимо е, ако ти е много стара софтуерната версия, ще иска ъпдейт.

В комплекта явно липсва този троен оптичен кабел, който е за включване на допълнително устройство на веригата. mr 12 volt на практика емулира все едно имаш втори changer в жабката.

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fulk%2Fitm%2F172796927772

 

тук е описани за софтуерната версия:

https://mr12v.com/the-products?olsPage=products%2Fbluetooth-handsfree-adapter-for-audi-mmi-2g-high

 

а иначе монтажът е за 15 мин буквално със сваляне на жабката.

тук съм споделил повече какво предлага устройството:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и без сваляне на жабката може, поне на А6.

Иначе, тройният оптичен кабел ти трябва само, ако искаш да си запазиш стария CD чейнджър.

Ако не, включваш кабелите от CD чейнджъра в това устройство и си готов.

Аз бях с версия на MMI-я 28.3.0 и всичко работеше безпроблемно, но в упътването към него си пише, 

че е добре да си с най-новата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си запазих changer и свалих жабката, за да мога културно да направя дупка, то има заготовка на самата жабка за АМИ/втори changer. Жабката е на 5 винта и пада за 30 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, sclass написа:

Имам интерес, но ме интересува това устройство съвместимо ли е с Audi A8 (D3) 2005 г.? Ако да, къде и как точно се включва, предлагаш ли монтаж?
п.п. Гледам си написал, че липсва кабела за оптиката, а моята кола доколкото знам е именно с оптика, т.е. да разбирам, че няма да ми свърши работа?

Първо за монтажа, не мога. Моето сам си го монтирах, но там си нося сам отговорност.

Би трябвало да нямаш никакви проблеми (не съм го пробвал до сега на А8), но това пише в:

Model compatible: MMI 2G Basic/High 

A4 (8K)  2008 - 2009 

A5  2007 - 2009

A6 (4F)  2004 - 2009

A8 (8E)  2002 -2009

Q7  2004 - 2009

оптичният кабел(то е по-скоро разклонител), който съм споменал е само, ако искаш да си запазиш и CD чейнджъра.

Ако не ти трябва, вадиш захранването и оптиката от CD чейнджъра, взимаш ток от захранващата букса (+ и -), а оптиката директно влиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре финално уточнение:
1. Ще имам блутуут стрийминг от телефона с това чудо нали? Т.е. ще мога да си пускам песни от него с перфектно качество?
2. Мога да ползвам SD карта и ще мога да го управлявам през волана и бутоните на фабричната мултимедия?
3. Ще имам всичко необходимо за директен монтаж, без да купувам нищо допълнително, нали така? (аз не държа да си запазя оригиналният chainger).
4. Устройството работи стабилно, без бъгове и е в идеално състояние?

Ако отговорите на всички въпроси са положителни, ще пиша на Л.С. да се спазарим.

Редактирано от sclass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уточнявам, че това е моя опит на Ауди А6 4ф MMI 2g

1. Да, влизам в колата, връзва си се и започва автоматично, от където е спряло(изобщо не си вадя телефона от джоба). За управлението от волана имаш: следваща песен и предишна песен. Не можеш да си избираш конкретна песен от даден списък (Playlist)

2. CD-карта не съм използвал. Флашка съм слагал, но не ми хареса. да изкарва ти имената на песните и можеш да си избираш коя искаш, но по някое време започва да се бърка, коя песен върви и кое има показва на дисплея. Направено е и супер странно, че не изкарва повече от 30 песни, а ти дава страници.

Общо взето си свири идеално от флашката, но тези работи много ме дразнеха. На 99% от времето съм на блутуут стрийминг от телефона.

3. Както бях написал: оптиката излиза от CD-то и директно в него. За захранването: оголих захранващите кабели по около 5 мм и взех захранване от там. Иначе захранващата букса на устройството не е същата, като на CD-то.

4. Единственият бъг, който имах, е че като ми звънне някой, на дисплея на MMI-я не ми пише кой ми звани, а изписва 2 точки ".." на мястото на името. Иначе си има телефонен указател набира си нормално. Като затвориш, музиката си продължава без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление версията ми е много стара: 0900 и явно няма да стане, а не ми се прави ъпдейт, защото не ми се впуска в приключения...
ето я версията ми: https://ibb.co/BgPML8t

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
На 8.01.2020 г. at 8:07, mihailks написа:

Продадено. 

Как беше музиката през bt, дали имаше шумове или звука е идеален както от CD? Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звукът няма никакви шумове през sd карта или bt, както при повечето фм трансмитъри. Взимай смело, ще забравиш за липса на музика в колата и сменяне на cd-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...