Jump to content

скоростна кутия на б4


калашников

Recommended Posts

здравейте колеги за много години, имам въпрос към хората с опит по кутиите на б4ките
на всички предавки най-вече на 4та и 5та след 2000  до 2300 об/м леко просвирва лагер  тънко свистене така се дочува само при подаване на газ,
като върна педала изчезва виенето. Гелдам по ютуба един руснак дето ги разбира кутиите  отворил една акм и вади на ред от нея задната петата синхронизатори и т. н.  и понеже той казва :: това е лагера на петата, това е на задната и т н, Въпроса ми е според вас  кой лагер вие  оня ролковия на края на вала отзад или  долу до планетарния механмизъм също имало някакъв или  някой от тия на отделните предавки ли ? кой от всички най-често се разбучава според вас 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо да не е лагер на планета например? Няма начин, някой да ти каже кой е точния пръцнал лагер. Е, стига да не е преродената баба Ванга.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.01.2020 г. at 20:24, NIKO написа:

 

е може някой да е отварял 3 5 9 кутии и да се е оказвал все един и същ, идеята ми е че може да  има някой от всичките който най-често се разебава и да е известен 
 

 

понеже мисля да прехвърля 5та предавка от акм на cgt  само петата, понеже ми е къса  

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...