Jump to content

Пътник без колан.


Djem2001

Recommended Posts

Колеги извинявам се че пиша в раздел ауди а3 но незнам какво да сложа за тази тема,извинявам се пак.

Така искам да попитам днеска се возих при приятел и ни спряха.Той имаше колан а аз не.Писаха ми фиш за 50лв и пише че до 7-дневен срок трябва да се плати иначе след това се смятало за влязло наказателно постановление.Мога ли да си го платя примерно след година да кажем или този фиш му се вдига цената,незнам не съм запознат особенно.И да кажа също така че имам и книжка.Някакви точки ще вземат ли.И ако ме спрат за проверка някой път могат ли да ми вземат книжката.Моля някой ако може да ми каже.Мерси предварително👍

6FC0428F-9430-4F96-803E-AF0527462793.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плати си 50-те лева и се научи да се возиш с колан.

Детето ми е на 9 и без колан в колата не сядя ...

И да, ако не си платиш фиша, става акт. Ако те спрат тези задължения ще ги видят и ще те накарат да си ги платиш.

Не виждам изобщо защо пускаш тема за 50лв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Djem2001 написа:

...

6FC0428F-9430-4F96-803E-AF0527462793.jpeg

 

След като си сложил подписа си под "Получих екземпляр от глобата с фиш и не оспорвам допуснатото нарушение", ще трябва да го платиш. В долната част (тази която е отрязана от снимката) си пише точно до кога трябва да го платиш. Изчакай още 2-3 дни да се появи тук и го плати тогава: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...