Jump to content

Aftermarket CD за audi a6 c5


Mecho1991

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам concert 1 и ми се иска да го сменя с някое по ново радио като например имаше един модел на pioneer sph-10bt и въпроса ми е дали ще мога да си ползвам вратичката на радиото пак да се затваря или ако знаете модел радио при който вратичката ще си работи нормално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже аз нямам буфер,и исках да слагам РНС Д,обаче се оказва че той работи само с буфера отзад,пък аз изобщо нямам и инсталация,и не знам дали предишния собственик е свалял всичко,или просто има и модели които нямат буфери,понеже бях чул някъде че абсолютно всички коли от тоя модел имат ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята няма фабричен буфер и нямам и инсталацията за буфера, но интересното е че в задните врати имам колони които си имат инсталация до радиото а то захранва само 2 канала, другите 2 ги захранва усилвателя на буфера и другото нещо за което не можах да намеря информация е има ли как да монтирам оригинален буфер и да го свържа с радио което не е на ауди? Защото оригиналният няма да ми заема място в багажника и предполагам ще се усеща разлика в озвучаването 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Оригиналния е в калника ако вече не си намерил и не си го сложил аз я играх тази ако не си оправил пиши. Няма как да нямаш инсталация до задния десен калник щом имаш колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...